Sobee Blog | Tüm Oyunlar 1 Sitede, Online Flash Oyunlar | Sobee.Net
Benten Karakterleri Boyamaca
Mario Hood
 • Mario Hood

 • Mario Hood Oyunu Hakkında

  Bir süre tek başına uzaklarda kafa dinleyen mario geri geldiğinde Luigi, prenses ve arkadaşlarının kaçırıldığını görür. Çok sinirlenen mario okunu alarak kaçırılan arkadaşlarını kurtarmaya çalışır. Mario hood oyununda fare ile nişan alıp ok fırlatarak boyunlarından ip ile asılan oyun oyun karakterlerini kurtarmaya çalışmalısınız. Nişan alırken hedef ile bulunduğunuz nokta arasındaki mesafeyi ve aradaki engelleri göz önünde bulundurarak atış yapmalısınız. Her bölümde ok atmak için belirli bir atış hakkınız vardır. Haklarınızı tüketmeden bölüm içerisindeki herkesi kurtarmayı başarmanız halinde mario hood oyununda yeni bölümlere geçebilirsiniz. Nişan ve mario oyunları oynamaktan keyif alan oyun severler için hazırlanmış olan mario hood oyununa yüklenmesinin ardından play ve start butonlarına basarak giriş yapabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

  OYUNA BAŞLA

  Bebek Hazel Yunus Turu
  Vi Ve Va Doğum Günü Kutlaması
  3D Gladyatör Dövüşü
 • 3D Gladyatör Dövüşü

 • 3D Gladyatör Dövüşü Oyunu Hakkında

  3D Gladyatör DövüşüOyununda, eski çağlarda olduğu gibi arena meydanında dövüşeceksiniz.3D Gladyatör Dövüşüile savaşcını seç meydanlarda adını duyur.Yön tuşları ile hareket et, Z ile savun, X ile saldırı yap. Gücün dolu ise boşluk tuşu ile özel saldırı hamleni yap.3D Gladyatör Dövüşü Oyunumuzda iyi oyunlar dileriz...

  OYUNA BAŞLA

  Renkli Top Patlatma
 • Renkli Top Patlatma

 • Renkli Top Patlatma Oyunu Hakkında

  Renkli top patlatma oyununda bölüm içerisindeki toplara atışlar yaparak üç tanesini bir araya getirip renkli topları patlatmaya çalışmalısınız. Toplara atış yapabilmek için topun gitmesini istediğiniz noktaya fare ile tıklamalısınız. Renkli top patlatma oyununa yüklenmesinin ardından new game butonuna basarak giriş yapabilirsiniz. Bundan sonra oynamak istediğiniz bölümü seçmelisiniz. Oyunu üç farklı türde oynayabilirsiniz. Bunlardan ilki arcadedir. İkincisi puzzle. Üçüncüsü ise time trial şeklindedir. Time trial bölümü zamanlıdır. Bu kısımda zaman tükenmeden bölüm içerisindeki topların hepsini patlatmanız gerekmektedir. Arcade bölümü klasik top patlatma mantığı şeklinde hazırlanmıştır ve toplar karışık bir şekilde verilir. Yeni balon patlatma oyunları ile buluşmak üzere iyi eğlenceler dileriz.

  OYUNA BAŞLA

  3D Turbo Yarışı 2015
  Reklam
  Reklam