Sobee Blog | Tüm Oyunlar 1 Sitede, Online Flash Oyunlar | Sobee.Net
Langırt
 • Langırt

 • Langırt Oyunu Hakkında

  Oyun salonlarının vazgeçilmez oyunları arasında yer alan langırt eğlenceli bir versiyonu ile karşınızda. Oyunda yön tuşları ile kontrolü sağlayıp rakip kaleye gol atmaya çalışmalısınız. Langırt oyununda her mevki için yan yana sıralanmış oyuncuların kontrolünü sağlayarak topun oyuncuların bölgesine geldiğinde vurarak rakip kaleye gol atmaya çalışmalısınız. Kontrolü sağlayabilmek için yön tuşlarını kullanmalısınız. İki kişilik oynamak için rakip takım oyuncularını A,Z tuşları ile kontrol edebilirsiniz. Langırt oyununa başlayabilmek için yüklenmesinin ardından novice, semi-pro ve pro butonlarının yanındaki kutulardan birini işaretlemeniz yeterlidir. İyi eğlenceler dileriz.

  OYUNA BAŞLA

  Minecraft
 • Minecraft

 • Minecraft Oyunu Hakkında

  Minecraft oyunundaçok eğleneceksiniz arkadaşlar.Minecraft oyunu zeka ve el becerisini geliştiren bir oyun.Bu oyunda yapmanız gereken kendi zevkinize göre evler,bahçelr yapmak.Bu oyunda hepinize başarılar dilerim...

  OYUNA BAŞLA

  Svetlana Arabası Mağazası
  Tom Ve Jerry
  Yeni Trend
 • Yeni Trend

 • Yeni Trend Oyunu Hakkında

  Yeni tasarımlarını görücüye çıkarmak için katalog çekimleri düzenleyen tasarımcı, çekim için her şeyi hazırlamıştır. Siz katalogta yer alacak olan kıyafetleri belirleyip mankene giydirmelisiniz. Oyun yüklenmesinin ardından otomatik olarak açılmaktadır. Özgür tasarımların yer aldığı kıyafetlerde daha çok tayt modelleri yer almaktadır. Katalogta yer alması gereken kıyafetleri zevkinize göre kombinleyerek mankene giydirebilirsiniz. Mankene altına tayt, şort ve pantolon modellerini giydirdikten sonra üzerine uygun renkte tişörtler seçmelisiniz. Ardından renk uyumunu kaybetmeden aksesuar seçerek mankeni çekime hazırlayabilirsiniz. Yeni trend oyununda kıyafet seçimlerinde tercihlerinizi fare ile gerçekleştirebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

  OYUNA BAŞLA

  Mario Tırmanma Macerası
 • Mario Tırmanma Macerası

 • Mario Tırmanma Macerası Oyunu Hakkında

  Mario macera dolu bir oyun ile yeniden karşımızda. Mario tırmanma macerası oyununda, kahramanımızı yönlendirerek platform üzerindeki basamakları kullanarak, yukarı doğru tırmanmaya çalışmalısınız. Oyuna yüklenmesinin ardından play butonuna basarak giriş yapabilirsiniz. Marionun kontrolünü yön tuşları ile sağlarken bölüm içerisindeki engellere takılmamaya çalışmalısınız. Basamaklarda kaplumbağa, kuş ve farklı bir çok engel yer almaktadır. Engellere takılmanız halinde Marionun enerjisi azalmaktadır. Mantarları almanız halinde ise, kahramanımızın yaşam enerjisi yükselmektedir. Boşluğa düşmeniz halinde ise oyun sona ermektedir. Marionun yeni maceralarında buluşmak üzere, iyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.

  OYUNA BAŞLA

  Balık Kurtarma
 • Balık Kurtarma

 • Balık Kurtarma Oyunu Hakkında

  Balık kurtarma oyununda susuz kalan balığa su ulaştırarak hayatta kalmasını sağlamalısınız. Balığa suyu ulaştırabilmek için bölüm içerisindeki toprağı delebilir veya boruları kullanabilirsiniz. Suyun balığa gitmesi için, suyun akıp gidere balığa ulaşabileceği bir yol oluşturmanız gerekmektedir. Bunun için ince hesaplamalar yaparak kazılar yapmalısınız. Yolu düzgün bir şekilde oluşturmanız halinde, su balığa ulaşacak ve balık yaşamına devam edecektir. Eğlenceli oyunda suyu balığa ulaştırarak daha zorlu etaplarda oynama hakkını elde edebilirsiniz. Balık kurtarma oyununa giriş yapabilmek için yüklenmesinin ardından play ve new game butonlarına basmalısınız. Kontrolü sağlayabilmek için ise fareyi kullanmanız yeterlidir. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.

  OYUNA BAŞLA

  Reklam
  Reklam