Sobee Blog | Tüm Oyunlar 1 Sitede, Online Flash Oyunlar | Sobee.Net
4 Kişilik Araba Yarışı
 • 4 Kişilik Araba Yarışı

 • 4 Kişilik Araba Yarışı Oyunu Hakkında

  4 kişilik araba yarışı oyununda minik arabalar ile aynı anda aynı klavye üzerinden 4 kişi yarışabilirsiniz. Yarışlar tekliden başlamakta ve dört kişiye kadar çıkabilmektedir. Bu yüzden seçimi dilediğiniz gibi yapabilirsiniz. Yüklenmesinin ardından start butonuna basıp oyuna giriş yapabilirsiniz. Basit grafik tasarımları ile hazırlanan oyunda aracın kontrolünü sağlamak biraz zorludur. Fakat biraz oynamanız halinde yarış arabasını daha iyi bir şekilde kontrol edebilirsiniz. 4 kişilik araba yarışı oyununu tekli yarış veya sezon şeklinde turnuva ile oynayabilirsiniz. Çoklu yarış yapabilmek için extras butonuna basmalı ve ardından yarışmak istediğiniz rakama tıklamalısınız. Bu bölümde oyunda oynamanız gereken tuşları da görebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

  OYUNA BAŞLA

  Organize Saldırı
 • Organize Saldırı

 • Organize Saldırı Oyunu Hakkında

  Organize saldırı oyununda bölgenizi ele geçirmek isteyen düşman birliklerine silahlı gücünüz ile ateş etmeli ve kolay lokma olmadığınızı göstermelisiniz. Düşman birlikleri size ateş ederken direncinizi azaltmakta ve enerjinizi düşürmektedir. Enerjiniz tükenmeden düşmanların tamamını etkisiz hale getirmeyi başarmanız halinde oyunda yeni seviyelerde savaşmaya hak kazanırsınız. Öldürmeyi başardığınız her düşman size puan kazandırmaktadır. Kazandığınız puanlar ile bölüm aralarında marketten alışveriş yaparak otomatik tabanca, tüfek, el bombası ve ağır makineli silahlar satın alabilirsiniz. Satın aldığınız silahları kullanırken savaş esnasında 1,2,3,4 tuşlarına basarak silah seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Savaş ve nişan oyunları hayranları için hazırlanan organize saldırı oyununa yüklenmesinin ardından play ve new game butonlarına basarak giriş yapabilirsiniz. İyi eğlenceler keyifli oyunlar dileriz.

  OYUNA BAŞLA

  Kaktüs Adamın Maceraları
 • Kaktüs Adamın Maceraları

 • Kaktüs Adamın Maceraları Oyunu Hakkında

  Kaktüs Adamın Maceraları oyunumuzda çok eğleneceksiniz. Oyunun adından da belli olduğu gibi Kaktüs Adamın Maceraları oyunumuzda Kaktüs Adam değişik yerlerde değişik kişileri döverek , büyük hazinelere ulaşıyor. Oyunumuza başlamak için play butonuna basarak ilerleyeceksiniz. Oyunumuzda zıplamak için A tuşuna, ilerlemek için yön tuşlarını kullanmanız gerekecek.S tuşu ile de yumruk atıyorsunuz. Sobee.Net iyi eğlenceler diler...

  OYUNA BAŞLA

  Dövüşçü Dede
 • Dövüşçü Dede

 • Dövüşçü Dede Oyunu Hakkında

  Dövüşçü Dede oyununda yaşlanmış fakat hareketlerinden hiç bir şey kaybetmemiş bir dede ile mücadele edeceksiniz. Ona saldıracak olan genç dövüşçüleri yok ederek puan kazanması için ona yardımcı olun. Karşıdakilere saldırı yapabilmesi için z,x,c butonunu kullanacaksınız. Space butonuna basarak karakterinizi zıplayabilir hareket etmesi içinde yön tuşlarını kullanabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz..

  OYUNA BAŞLA

  Alışveriş Tutkunu 5
 • Alışveriş Tutkunu 5

 • Alışveriş Tutkunu 5 Oyunu Hakkında

  Alışveriş Tutkunu 5 Oyunu Alışveriş Tutkunu Serisinin Devamı olarak karşınızda. Alışveriş Tutkunu 5 ile alışverişe Hawaii'de devam ediyoruz.Hawai adalarında, karakterinize giydire bileceğiniz kıyafetler alarakkendi gardırobunuzu oluşturun. Günlük bütçenizi ayarlayın ve harcamalarınızı ona göre yapın. Oyun mouse ve yönergeleri takip ederek oynanır. Alışveriş Tutkunu 5 Hawaii'nin tadını çıkarın.

  OYUNA BAŞLA

  At Çiftliği
 • At Çiftliği

 • At Çiftliği Oyunu Hakkında

  Merhaba.Çiftliğinin daimi çalışanı olan Ali bu sevimli çiftlikte çok mutlu. Onun harika atları var. Güzel ve akıllı atların bakımını yapmakta Ali ile birlikte senin özel görevin olacak bu harika oyunda. Uzun gezilerle maceralara çıkarak zaman geçireceğiz.At Çiftliği harika bir çiftlik ve hayvan bakımı oyunudur.

  OYUNA BAŞLA

  Balık Patlatma
 • Balık Patlatma

 • Balık Patlatma Oyunu Hakkında

  Balık patlatma oyununda deniz içerisinde önünüzden geçen balıklara ateş edip vurmalısınız. Oyundaki amacınız balıkları yok etmektir. Bütün balıklar çifter bir şekilde önünüzden geçmektedir. Balıkları yok edebilmek için üst üste çift balıkları vurmanız gerekmektedir. Balon patlatma oyunlarına benzerliği ile dikkat çeken oyun görsel açıdan oldukça kaliteli bir şekilde hazırlanmıştır. Kontrolü sağlayabilmek için fareyi kullanmalısınız. Balık patlatma oyununa giriş yapabilmek için yüklenmesinin ardından play butonuna basmanız yeterlidir. Dilerseniz oyunda müziği kısabilirsiniz. Bunun için sol üst bölümdeki butonlara basmanız gerekmektedir. Yeni balon patlatma oyunlarında buluşmak üzere iyi eğlenceler dileriz.

  OYUNA BAŞLA

  Reklam
  Reklam