Agar Io Oyunu Nasıl Oynanır?

Mouse ile üzerinde isim yazmayan küçük parçaları toplayarak büyüyün. Yeterli büyüklüğe ulaştıktan sonra sizden daha küçük üzerinde isim yazan rakiplerinize yaklaşarak onları yiyin ve gelişiminizi hızlandırın. Oyunu bireysel oynayabileceğiniz gibi takım halinde de oynayabilirsiniz.

Agar nasil oynanir?

Oyunun mantığı çok basittir. Oyuna yuvarlak bir hücre olarak başlıyorsunuz ve diğer hücreleri yiyerek sürekli büyüyorsunuz. Oyundaki amaç ise en büyük hücre olabilmektir. Oyun son zamanlarda oldukça popüler olmuştur.

Agario hangi tuşlarla oynanır?

Oyunda aktif olarak kullanılabilen sadece iki tuş var: boşluk ve w. Boşluk tuşu sayesinde belli bir büyüklüğe eriştikten sonra bölünebilirken, w tuşu ile hücrenizden bir miktar parçayı dışarı atabiliyorsunuz.

Agario bilgisayara nasıl indirilir?

Adım 1: NOX uygulamasını başlatın ve varsayılan Google Play hesabınız veya Gmail ile giriş yapın. Adım 2: uygulama içinde arama çubuğunu bulun ve ‘Agar.io ‘ yazın. Adım 3: Agar.io uygulaması ‘Nı tıklatın ve yükleme işlemini başlatın. Adım 4: uygulamayı başlatın ve PC ‘de Agar.io kullanmaya başlayın.

Agario da diken nasıl atılır?

Ekranı kaplayacak kadar büyük boyutta bir rakibiniz olduğunu düşünün. Bu dikenlerin arkasındasınız ve dikeni besliyorsunuz. Diken belli bir boyuta eriştikten sonra bölünecek ve kendinden bir parçayı yemi attığınız yöne doğru fırlatacaktır.

Io oyun ne demek?

Agar.io, çevrimiçi çok oyunculu bir strateji ve aksiyon oyunudur. Brezilyalı oyun geliştiricisi Matheus Valadares tarafından geliştirilen oyun, 28 Nisan 2015’te ağ tarayıcıları, 8 Temmuz 2015’te ise Miniclip tarafından iOS ve Android platformları için yayımlandı.

You might be interested:  Othello Nasıl Oynanır?

Agarz nasıl kasılır?

Nasıl Oynanır

  1. Mouse ile hareket edin.
  2. Besinler ve sizden küçük olanlar ile beslenin.
  3. Sizden büyük olanlardan kaçın.
  4. SPACE tuşu ile bölünün.
  5. W tuşu ile bir yem atın.
  6. E tuşuna basılı tutarak sürekli yem atın.
  7. Yeşil kasmayı öğrenin 🙂
  8. Skor 1000’i geçtiği zaman GOLD kazanmaya başlarsınız.

Agarz da gold nasıl kullanılır?

A tuşu ile 10 GOLD harcayarak 50 SKOR kazanın. S tuşu ile 100 GOLD harcayarak 250 SKOR kazanın. Süre bittiğinde en yüksek skoru elde ederseniz oyunu kazanırsınız. Oyunu kazananların isimleri diğer el skor tablosunun üstünde yazar ve bütün odalarda oyunu kazandığınız yer alır.

Agarz premium ne işe yarar?

Agarz premium üyelik sahibi olursanız 3 kat daha hızlı gold toplayabilir, topladığınız goldları da krediye dönüştürebilirsiniz. Ayrıca premium üyelik sahibi oyuncular sınırsız skin sahibi olurlar. Premium üyelik ile daha güçlü olursunuz ve karakterinizin görünümünü istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.