Bilgisayardan Hayday Nasıl Oynanır?

Milyonlarca oyuncusu bulunan ve en eğlenceli çiftlik oyunlarından birisi olan Hay Day’ı bilgisayardan oynamak için ilk önce bilgisayarınıza BlueStack programını indirmelisiniz. Programı indirmek için BlueStack İndir yazısına tıklayın.

Hayday bilgisayardan oynanır mı?

Adım 1: NOX uygulamasını başlatın ve varsayılan Google Play hesabınız veya Gmail ile giriş yapın. Adım 2: uygulama içinde arama çubuğunu bulun ve ‘Hay Day ‘ yazın. Adım 3: Hay Day uygulaması ‘Nı tıklatın ve yükleme işlemini başlatın. Adım 4: uygulamayı başlatın ve PC ‘de Hay Day kullanmaya başlayın.

Hay Day oyunu nasıl indirilir?

Hay Day Nasıl İndirilir ve Yüklenir? Hayday oyununu marketten indirmeniz gerekiyor. Market uygulamasına giriş yaptıktan sonra Hayday yazarak aratabilir bu şekilde bu mobil oyununu indirebilirsiniz. Hem Android hem de IOS işletim sistemlerinde de indirme ve yükleme işlemleri aynı olmaktadır.

Hay Day oyunu ücretli mi?

Hay Day, Supercell tarafından geliştirilen oynaması ücretsiz bir çiftlik kurma ve işletme oyunudur. Android ve İOS’da oynanabilen oyun, 122 farklı ülkede oynanmaktadır.

Hay Day Tom kaç levelde gelir?

Tom, Hay Day’de getir götür işlerinizi yapan, oyuncu olmayan (NPC) bir karakterdir. Genişletme ve bina ikmal malzemeleri hariç, ihtiyacınız olan öğeleri bulması için Tom’u tutabilirsiniz. Tom’u 14. çiftlik seviyesinde açabilirsiniz. Karakteri açtığınızda size 3 günlük ücretsiz deneme teklifi sunar.

You might be interested:  Free Fire Pc De Nasıl Oynanır?

Hayday nasıl oyun?

Hay Day oyunu ücretsiz olarak indirilebilen mobil bir oyundur. Oyunda temel amaç çiftçilik kurmak ve ve düzenli aralıklarla ekip biçmektir. Hay Day oyunun içerisinde yazılı yönlendirmeler mevcuttur. Bu yazılı yönlendirmeler oyunda neler yapılması gerektiği hakkında görev niteliğinde bildirimlerdir.

Hay Day Çiftlik yardımcıları ne iş yapar?

Kendi deposunun sınırına bağlı olarak istediğiniz sayıya kadar yumurta, süt, yün, pastırma ve keçi sütü toplayabilir. İstediğiniz ürünlerin üretilmesi için sürekli çalışır.

Hay Day ördek tuzağı kaç altın?

Ördek Salonu 50. çiftlik seviyesinde açılır ve onarılması için 90.000 altın gerekir.

Hay Day balıkçı teknesi kaç altın?

Balık tutma gölü 27. seviye çiftlikte açılır, gölü açmak için çiftlikteki balıkçı teknesini onarmalısınız. Balıkçı teknesini onarmanın maliyeti 35.000 altındır. Tekne onarıldığında, tekneye dokunup balık tutma alanına gidebilirsiniz.

Hay Day güçlendirici deposu nedir?

Güçlendiriciler çeşitli oyun içi görevlerde kolaylık sağlayan hızlandırıcı kartlardır. Güçlendiriciler, ekinlerin büyümesini hızlandırabilir, belirli binaların daha hızlı üretim yapmasını sağlayabilir, hatta tekne sandıklarını doldurabilir. Güçlendiricileri 35. çiftlik seviyesinde açabilirsiniz.

Hay Day da güçlendirici ne demek?

Güçlendiriciler çeşitli oyun içi görevlerde kolaylık sağlayan hızlandırıcı kartlardır. Güçlendiriciler, ekinlerin büyümesini hızlandırabilir, belirli binaların daha hızlı üretim yapmasını sağlayabilir, hatta tekne sandıklarını doldurabilir. Güçlendiricileri 35. çiftlik seviyesinde açabilirsiniz.

Hay Day Tom nasıl çalışır?

Tom, Hay Day’de getir götür işlerinizi yapan, oyuncu olmayan (NPC) bir karakterdir.

Tom’u çalıştırmak için elmas kullanmanız gerekir:

  1. 1 günlük hizmet için 15 elmas gerekir.
  2. 5 günlük hizmet için 60 elmas gerekir.
  3. 10 günlük hizmet için 100 elmas gerekir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.