Buldum Kutu Oyunu Nasıl Oynanır?

Ca Games CA5111 Buldum Kutu Oyunu Ürün Açıklaması Buldum oyunu ile çocuklar kartlarda yer alan görselleri, karışık görseller ile hazırlanan oyun zemininde bulmaya çalışırlar. Bulabilirlerse kartı kazanırlar. Oyun sonunda ise en çok kart sahibi olan oyuncu oyunu kazanır.

Buldum Oyunu Nasıl Oynanır?

* Zile basan kişinin bardakları doğru dizilmiş ise hanesini +4 puan yazılır. * Eğer zile basan kişi bardakları yanlış dizdiyse hanesinden -2 puan düşülür. * Oyun sonunda en çok puan alan oyuncu kazanır.

Buldum kutu oyunu kaç yaş için?

Buldum, çocukların ve yetişkinlerin oynayarak keyifli ve verimli vakit geçirebileceği bir akıl mantık zeka ve strateji oyunudur. Oyun 200 kart, oyun zemini ve kullanma kılavuzundan oluşur. 5 yaştan sonraki her yaş grubunun oynayabileceği geniş bir yaş kitlesine hitap eder.

Pratik Nasıl Oynanır?

Pratik Zeka Oyunu ile beyin jimnastiğine hazır olun! 6 parça ve 25 kareden oluşan bu oyun tek kişi ile oynanır. Hedef belirtilen kareyi boş bırakabilmektir. Oyuncu istenilen kareyi boş bırakarak diğer 6 parçayı oyun tahtası üzerinde yerleştirerek oyunu tamamlamaya çalışır. 25 farklı uygulama ile oyuncu hedefine ulaşır.

Bardak oyunu Nasıl Oynanır?

Bardakları doğru dizdiğini düşünen ilk oyuncu hemen zile basmalıdır. Herkes bardaklarını dizdikten ve zile bastıktan sonra; zile basan ilk oyuncunun bardakları kontrol edilir, eğer bardaklarını doğru şekilde dizdi ise kartı kazanır ancak eğer bardaklar doğru dizilmemiş ise zile sonrasında basan oyuncu kartı kazanır.

You might be interested:  Iddaa 2.5 Alt Nasıl Oynanır?

Dedektif oyunu ne kadar?

Redka Dedektif Hız Refleks Dikkat ve Zeka İle En Çok Karşılaştırılanlar

Fiyat 92,00 TL 49 satıcı 54,99 TL 38 satıcı
Popülerlik 2. Popüler Redka Kutu Oyunu 1. Popüler MindWare Kutu Oyunu
Ortalama Puan 4 yorum
Kullanıcı Türü Çocuk Yetişkin
Oyuncu Sayısı 2-6 Kişilik

Redka buldum oyunu nasıl oynanir?

Redka Buldum oyununda, oyun kartındaki resim, renk yada sayı (noktacıklar) görün, aynı olan bir özelliği bulun (renk,resim yada sayı), zile basın ve hızlı olan oyunu kazansın! Kartlar 2 oyuncuya eşit olarak dağıtılır ve zil ortaya bırakılır.

Pratik Bardaklar oyunu kaç yaş?

Üç yaşından büyük herkesin oynayabileceği oyun, zeka gelişimine katkı sunuyor. Eğlenirken öğretiyor. Renkli bardaklar oyunu, oyuncuların analitik düşünme becerisini geliştiriyor.

Pratik zeka 2 oyunu nasıl oynanır?

Yetişkinler ve çocuklar için oynaması eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

 1. 7 parça renkli doğal ahşap ve 36 kare çift taraflı zeminden oluşur.
 2. Hedef belirtilen kareyi boş bırakabilmektir.
 3. Oyuncu istenilen kareyi boş bırakarak diğer parçaları oyun tahtası üzerinde yerleştirerek oyunu tamamlamaya çalışır.

Pratik Bardaklar oyunu nedir?

Her oyuncu 5 adet farklı renk bardak alır önlerine. Oyun zili de iki oyuncunun tam ortasına gelecek şekilde masanın üzerine konur. Zilin yanına ise 49 adet görev kartı üst üste ve ters şekilde duracak şekilde konur. En üstteki oyun kartının ön yüzü görünecek şekilde çevrilir ve zamanla yarış başlar.

Bardak oyunu evde nasıl yapılır?

Bardaklar 5 cm aralıklarla düz şekilde yerleştirilir. Başlangıç noktasına birer tane pipet konur. Oyuncu pipeti ağzına alıp nefesini içine çekerek topun pipete yapışmasını sağlar ve bu halde bardağa koyar. Bu işlemi her bardak için tekrarlar. 10. bardağa ilk ulaşan kazanır.

You might be interested:  Bar Oyunu Nasıl Oynanır?

7 bardak oyunu nasıl oynanır?

Oyunun tesbitinden sonra mümkün olduğu kadar yedi tane düzgün taş bulunur. Bunların üst üst üste konula bildiği yer seçildikten sonra da buraya 6-7 metre yerden çizgi çekilir. Oyunu alan taraf çizginin hemen gerisine gelerek üst üste dizilen taşlara elleriyle attıkları topu atarak düşürmeye çalışırlar.

Neşeli bardaklar nasıl oynanir?

Kartın üzerinde bardakların ne şekilde, yani yan yana mı veya üst üste mi ve de hangi renk sırasına göre düzenlenecekleri resmedilmiştir. Kim önce karttaki resme göre bardakları düzenlemeyi başarırsa zile basar ve de kartı kazanır. Bu bir hız ve de dikkat işidir. Oyun tüm kartlar bitince sona erer.

Hangi kutu oyunu almalıyım?

Ülkemizdeki Kısır Kutu Oyunları Döngüsünden Kurtulmak İçin Oynayabileceğiniz En İyi 10 Kutu Oyunu

 1. Catan.
 2. Carcassonne.
 3. 3. Direniş (Resistance)
 4. Pandemic.
 5. Entrika (Coup)
 6. Sushi GO!
 7. Machi Koro.
 8. 8. Jungle Speed.

Kutu masa oyunları nelerdir?

Evde Geçirilen Vaktin Vazgeçilmezi En Eğlenceli Kutu Oyunları ve Fiyatları

 1. Uno. UNO renk ve sayı eşleştirmesine dayanan klasik bir kart oyunu.
 2. 2. Jenga. İşte dünyanın en sevilen denge oyunu!
 3. 3. Tabu.
 4. Trivial Pursuit 2000.
 5. Kızma Birader.
 6. Monopoly.
 7. 7. Twister.
 8. 8. Metropol.

Catan kutu oyunu kaç kişilik?

Peki Catan Nasıl Oynanır? Öncelikle oyunu oynamak için en az 3 kişiye ihtiyacınız var, ek paketler olmadan oyun en fazla 4 kişi ile oynanıyor (ek paketle birlikte 5-6 kişiye kadar çıkıyor oyuncu sayısı). Her oyuncu oyuna 2 küçük kasaba ve 2 yol koyarak başlıyor.

Dixit nasıl?

Dixit hayal gücünüzün hikayeyi ortaya çıkarıverdiği hoş resimler içeren yaratıcı bir tahmin çalışmasıdır. Ödül almış bu oyunda oyuncular rakiplerine blöf yapmak ve hikayenin hangi resimle eşleştiğini tahmin etmek için kartlarındaki düşsel resimleri kullanacaklar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.