Ets 2 Nasıl Oynanır?

ETS 2 tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oynanabiliyor. Çok oyunculu oynamak için https://truckersmp.com/ adresine üye olmanız ve clienti indirmeniz gerekiyor. Dilerseniz tek başınıza oyunun zevkine varabilir ya da arkadaşlarınızla beraber konvoylar düzenleyebilirsiniz.

Euro Truck 2 online nasıl oynanır?

Truckersmp adlı eklentiyi açtıktan sonra e-mail adresinizi ve şifrenizi kullanarak giriş yapmanız gerekiyor. Girişiniz ardından yer almak istediğiniz sunucu adresini seçerek giriş yapabilirsiniz. Online ekranına ulaştıktan sonra kullanıcınızı seçip oyuna başlayabiliyorsunuz.

Euro Truck 2 ücretli mi?

Euro Truck Simulator 2, yüzde 282 zamlandı Euro Truck Simulator 2’ye 18 Mayıs itibariyle zam geldi. Bugüne dek mütevazi fiyatlarla satılan oyunun an itibariyle Steam’deki fiyatı 149 TL oldu. Steam ile ilgili paylaştığı verilerle bilinen SteamDB’ye göre yapımın değişiklik öncesi son fiyatı 39 TL idi.

TruckersMP ücretli mi?

TruckersMP’yi yüklemek kolay ve ücretsizdir! Kurulumu tamamlamak sadece birkaç dakika sürer. Aşağıdaki kurulum kılavuzu, TruckersMP’yi kullanmaya başlamanızda size yardımcı olacaktır.

Euro Truck 2 kaç gb?

Güncel ETS2 oyununun tüm DLC ile birlikte kapladığı alan yaklaşık 16 GB kadardır. Ancak orijinal haritalı ETS2 oyunu bilgisayarda 4 GB kadar yer kaplar.

You might be interested:  Memory Game Hafıza Oyunu Nasıl Oynanır?

ETS 2 online oynanıyor mu?

Öncelik olarak ETS 2’de multiplayer olarak oynamak istiyorsanız oyununuzun orjinal olması gerekmektedir. Ücretsiz veya crackli oyunlarda multiplayer geçerli değildir. Steam üzerinden veya farklı bir platform üzerinden oyunu satın alarak multiplayer keyfini de sürebiliyorsunuz.

ETS 2 konvoya nasıl girilir?

İlk olarak oyuna girince alttaki konvoylar yazan kısma girmen gerekiyor. Girdikten sonra sen veya arkadaşın sunucu açıyor. Aynı sunucuya katıldıktan sonra bir birinizi görebiliyorsunuz. Orada arkadaşının aldığı işi de göreceksin.

ETS ne kadar?

Bugüne dek uygun fiyatıyla bilinen nakliyecilik oyununa eşi benzeri görülmemiş zam geldi. Bugüne kadar indirimsiz fiyatı 39 TL olan oyunu şu anda satın almak isterseniz, tam 149 TL ödeme yapmanız gerekiyor.

ETS 2 indirimde ne kadar?

DLC’leri tek tek almak büyük bir sıkıntı lakin bu indirim ile DLC almayı planlayan Euro Truck Simulator 2 severler kesinlikle ama kesinlikle bu fırsatı kaçırmamalılar. Ana oyun %75 indirim ile 9,75 TL’ye düşmüş, uygulanan indirim oranı gerçekten güzel.

ETS 2 2021 kaç gb?

İşletim Sistemi: Win 7, 8. İşlemci: Dual Cope CPU 3.0 GHz. Bellek: 4 GB RAM. HDD: 10 GB kullanılabilir alan.

TruckersMP kaç TL?

TruckersMP, bu oyunlardan herhangi birine Steam üzerinde sahip olan herkes için ücretsizdir. MMO sunucularımızda, istediğiniz her yere – tek başınıza, diğer yayıncılarla veya kendi topluluğunuz ile sürüş yapabilirsiniz.

TruckersMP için kaç saat?

Öncelikle, lütfen aşağıdakilerden emin olun: Oyunu 2 saatten fazla oynamış olmalısınız. Steam’de belirli oyunun sahibi siz olmanız gerekiyor / Disk (CD/DVD) sürümü TruckersMP ile uyumlu değildir.

ETS 2 MP ne demek?

bir kamyon simülatörü olan euro truck 2 oyununa getirilmiş multiplayer yani çoklu oyun oynanabilmek için yapılmış yama. adresinden indirilir.

You might be interested:  Trivial Pursuit Klasik Nasıl Oynanır?

Euro Truck Simulator 2 kaç MB?

– İşlemcisi Dual Core CPU 3.0 GHz olmalıdır. – Belleği 4 GB RAM olmalıdır. – Grafik kartı 1024 MB GeForce GTS 450-class veya daha üst bir seviyede olmalıdır. – Boş alan 10 GB HDD kullanılabilir alan olmalıdır.

ETS2 için kaç gb ram gerekir?

OS: Windows 7/8.1/10 64-bit. Processor: Quad core CPU 3.0 GHz. Memory: 6 GB RAM.

Euro Truck Simulator kaç gb ram?

İşlemci:Quad core CPU 3.0 GHz. Bellek:4 GB RAM. Grafik:GeForce GTS 450-sınıfı veya daha iyisi. ATI veya NVidia sürücülerinin son ikili sürümü (MESA, ETS 2 ile güvenilir bir şekilde çalışmayabilir)

ETS 2 hileleri nasıl yapılır?

ETS 2 Para Hilesi Nasıl Yapılır?

 1. Cheat Engine programını indirin ve yükleyin.
 2. Programı açın.
 3. ETS 2’ye girin.
 4. Programa dönün ve sol üst köşedeki bilgisayar simgesine tıklayın.
 5. ETS 2’yi seçin.
 6. ‘Value’ kısmına oyunda sahip olduğunuz para miktarını yazın.
 7. Taramayı başlatın.
 8. Sol bölümde çıkan değeri aşağıdaki kısma aktarın.

TruckersMP ne işe yarar?

TruckersMP, Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator için topluluk yapımı bir çok oyunculu modudur. TruckersMP, bu oyunlardan herhangi birine Steam üzerinde sahip olan herkes için ücretsizdir.

ETS 2 World of Trucks nasıl bağlanır?

World of Trucks ETS ve ATS’ye nasıl bağlanır?

 1. Adım #1: Euro Truck Simulator 2 ya da American Truck Simulator oyununu açın.
 2. Adım #2: Profil sayfanızı açın.
 3. Adım #3: Connect Profile to the World of Trucks butonuna tıklayın.
 4. Adım #4: World of Trucks hesap bilgilerinizle giriş yapın.
 5. Adım #5: İşlem tamam.

Leave a Reply

Your email address will not be published.