On Numara Nasıl Oynanır Örnek Kupon?

Kupon doldurarak oynanmak istenirse 1’den 80’e kadar rakamların bulunduğu beş kolondan oluşan kupon kaç kolon istenirse o kadar adet doldurularak oynanır. Bir kuponda beş kolon bulunur. On Numara kolonunda 1’den 80’e kadar bulunan rakamlardan 10 tanesi işaretlenmek suretiyle oyun oynanır.

On Numarada en az kaç bilmek gerekir?

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.

On numara bir kuponda kaç kolon var?

6 Ağustos 2002 tarihinden bu yana oynanan 10 numara oyunun kuralları 2019 yılında değişti. Buna göre, artık 6 sayıyı doğru tahmin edenler de ödül alabiliyor. 10 Numarayı diğer oyunlardan ayıran en önemli özellik ise, toplam 10 kolon doldurup da hiçbir sayıyı doğru tahmin edemeyenlere de büyük ikramiye verilmesidir.

On numara bana nasıl çıkar?

Oynadığın her kolon için çekilişte çıkan numaralardan 10, 9, 8, 7, 6 numara doğru tahmin edersen veya hiçbir numarayı tahmin edemezsen ikramiye kazanırsın. 10 numara bilen büyük ikramiyeyi kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

You might be interested:  Iddaa 2 3 Gol Nasıl Oynanır?

On Numara online oynanır mı?

Pazartesi günlerinin vazgeçilmez şans oyunu On Numara, artık internet üzerinden de oynanacak.

On Numara ücreti ne kadar?

Nasıl Oynanır? 2.1 On Numara, 1 ila 80 (dahil) arasındaki on rakamın sıra gözetilmeksizin doğru tahmin edilmesinden oluşur. 2.2 Bir oyun kombinasyonu, 1 ila 80 (dahil) arasındaki on rakamdan oluşur. 2.3 Tek bir oyun kombinasyonunun (kolon) ücreti 2 TL’dir.

Sayısal loto nasıl tutturulur?

Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 Joker numarası çekilir. Joker sayısı, çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın.

5 artı 1 nasıl oynanır?

Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 5+1 bilen Şans Topu büyük ikramiyesini kazanır!

Sistem oyunu Nasıl Oynanır?

Şans Topu oynarken üst bölümden en az 5 numara, alt bölümden en az 1 numara işaretlenmelidir. Bir kolonda, üst bölümden 6 veya daha fazla ve alt bölümden 2 veya daha fazla numara işaretlenmesi durumunda sistem oyunu devreye girer. Bir kuponda, birden fazla sistem oyunlu kolon oynanabilir.

Şans Topu kolon ücreti ne kadar?

Tek kolon ücreti 2 TL! Şans Topu Nasıl Oynanır? Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden birinci bölüm için 5 numara ve farklı bir küre içerisindeki 14 numara içinden ikinci bölüm için 1 numara çekilir.

10 numara kaç TL ile oynanır?

Bir kolonda 80 numara bulunmaktadır. 80 numaradan 10 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 2 TL’dir. Sen Seç!

You might be interested:  Okul Öncesi Sudoku Nasıl Oynanır?

On Numara kaldırıldı mı?

Bu kapsamda, idarece sayısal oyunlar sistemi üzerinden oynatılan Sayısal Loto, Şans topu, Süper Loto ve On Numara ile Milli Piyango oyunları satışlara kapatıldı.

On Numara büyük ikramiye hangi bayiye çıktı?

Antalya’nın Serik ilçesinde mobilya ustası Yalçın Küçük (55), 1 yıldır her hafta aynı numaralarla oynadığı ‘On Numara’ adlı şans oyununda 21 Ocak çekilişinde 239 bin 276 lira büyük ikramiyeyi kazandı. Serik’te mobilya ustası Yalçın Küçük, 1 yıldır aynı numaralarla her hafta ‘On Numara’ adlı şans oyunu oynadı.

On Numara bilet seri numarası nerede yazar?

Biletinin önünde bulunan Bilet No’sunu gir, kazancını öğren!

10 Numara Çekilişi saat Kaçta?

25 Temmuz 2022 On Numara sonuçları hafta içi pazartesi ve cuma günleri saat 20:00’de açıklanmaktadır.

Şans Topu artı kaç çıkar?

Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 5+1 bilen Şans Topu büyük ikramiyesini kazanır!

On numara saat kaça kadar oynanır 2021?

Toplam 22 top üzerinden yapılan çekilişler 6 ile 10 arasında tutturan kişilerin kazandığını anlatacak 10 rakamı ortaya çıkarır. O haftaki çekilişe katılabilmek için en geç pazartesi saat 21.00’a kadar oyun oynanabilir. Bu saatten sonra yapılacak kuponlar ise bir sonraki pazartesi için geçerlidir.

1 kolon Sayısal Loto ne kadar?

Çılgın Sayısal Loto çekilişlerini Milli Piyango TV üzerinden canlı olarak izleyebilirsin. Oynadığın her kolon 4 TL, Süper Star’lı kolon ise 6 TL’dir.

On Numara kaçıncı hafta?

On Numara haftada 1 gün çekilir: Pazartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 80 numara içinden 22 numara çekilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.