On Numara Nasıl Oynanır Örnek?

Her çekilişte küre içerisindeki 80 numara içinden 22 numara çekilir. Oynadığın her kolon için çekilişte çıkan numaralardan 10, 9, 8, 7, 6 numara doğru tahmin edersen veya hiçbir numarayı tahmin edemezsen ikramiye kazanırsın. 10 numara bilen büyük ikramiyeyi kazanır!

10 numara kaç sayı yazılır?

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.

On Numara kaç lira oldu?

2.1 On Numara, 1 ila 80 (dahil) arasındaki on rakamın sıra gözetilmeksizin doğru tahmin edilmesinden oluşur. 2.2 Bir oyun kombinasyonu, 1 ila 80 (dahil) arasındaki on rakamdan oluşur. 2.3 Tek bir oyun kombinasyonunun (kolon) ücreti 2 TL’dir.

Şans oyunu nasıl oynanır?

Şans Topu haftada 2 gün: Çarşamba ve Pazar günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın.

You might be interested:  Kaleli Yakan Top Oyunu Nasıl Oynanır Ve Kuralları?

On numara bir kuponda kaç kolon var?

6 Ağustos 2002 tarihinden bu yana oynanan 10 numara oyunun kuralları 2019 yılında değişti. Buna göre, artık 6 sayıyı doğru tahmin edenler de ödül alabiliyor. 10 Numarayı diğer oyunlardan ayıran en önemli özellik ise, toplam 10 kolon doldurup da hiçbir sayıyı doğru tahmin edemeyenlere de büyük ikramiye verilmesidir.

On numara saat kaça kadar oynanır 2021?

Toplam 22 top üzerinden yapılan çekilişler 6 ile 10 arasında tutturan kişilerin kazandığını anlatacak 10 rakamı ortaya çıkarır. O haftaki çekilişe katılabilmek için en geç pazartesi saat 21.00’a kadar oyun oynanabilir. Bu saatten sonra yapılacak kuponlar ise bir sonraki pazartesi için geçerlidir.

On Numara parası nasıl alınır?

5.000 TL’ye kadar olan ikramiye ödemeleri için bayilerden “ikramiye bileti” alınmasına gerek yoktur. 5.000,01 TL ile 100.000,00 TL arasındaki ikramiye ödemelerinizi Türkiye Halk Bankası’nın 81 ilde yetkilendirilmiş aşağıda listelenen 100 adet şubesinden ve Kıbrıs’ta yetkilendirilmiş 1 şubesinden alabilirsiniz.

Futbolda 10 numara ne anlama gelir?

10 numara. Takımın oyun kurucusuna ya da yıldız orta sahasına verilen 10 numara, giyebilmek için hakedilmesi gereken bir numara. Bir oyun kurucunun tipik özelliği; vizyonu, oyun farkındalığı, pas yeteneği ve tekniğiyle hücuma yön verebilmesi. Hücumun akışını sağlayacak yüksek pas yeteneği olmazsa olmaz.

On Numara Hangi günler çekiliyor 2021?

On Numara çekilişi her hafta pazartesi günleri gerçekleştirilmektedir. Bir kolonda 80 numara bulunmaktadır ve 80 numaradan 10 tanesi işaretlenerek oynanır. On Numara sonuçları her çekilişte küre içerisindeki 80 numara içinden 22 numara çekilerek belli olur.

Telefondan şans oyunları nasıl oynanır?

Şans Topu oynamak için, www.millipiyangonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden Şans Topu kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsin. Şans Topu oynamak için 34 sayıdan 6 şanslı numara seçerek kolonunu oluşturman yeterli!

You might be interested:  Betboo Sistem Nasıl Oynanır?

Şans Topu kolon ücreti ne kadar?

Tek kolon ücreti 2 TL’dir. Sen Seç! Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin.

12 ay şans nedir?

bir ayın içerisinde aynı iki sembol bulunursa ilgili ayın ikramiye kısmındaki tutar tek seferde kazanılır. bu durumun birden çok ay için gerçekleşmesi halinde ilgili aylardaki tüm ikramiye tutarları kazanılır. aynı ay içerisinde iki tane (on iki) sembolünün bulunması halinde 12 ay boyunca her ay 100.000 tl kazanılır.

On Numara kaç top çekiliyor?

On numara çekilişleri her pazartesi gerçekleşmektedir. 22 tane top üzerinden yapılan çekiliş ile beraber kazananlar belli olur. Eğer o hafta hiç kazanan çıkmaz ise o zaman miktar diğer haftaya devrilir. Böylece elde edilecek kazanç daha fazla katlanmış olur.

Süper loto kaç kolon var?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 4 TL’dir. İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Sayısal Loto kaç kolon var?

Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

Sayısal Loto büyük ikramiye çıktı mı?

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği 14 Şubat Sayısal Loto çekilişinde şanslı rakamlar 23 – 25 – 37 – 43 – 45 – 67, joker 87 ve Süper Star 54 oldu. Sadece 1 kişi 130 milyon 718 bin 473 TL’lik büyük ikramiyeyi kazandı.

10 numara ne zaman saat kaçta çekiliyor?

Pazartesi ve Cuma günü olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen On Numara’da bu akşamki çekiliş saat 20.00’de gerçekleştirildi. 11 Haziran 2021 On Numara çekilişinde büyük ikramiye 447 bin 688 TL. On Numara sonuçları belli oldu!

You might be interested:  Sistem 3 Nedir Nasıl Oynanır?

10 Numara Çekilişi saat Kaçta?

25 Temmuz 2022 On Numara sonuçları hafta içi pazartesi ve cuma günleri saat 20:00’de açıklanmaktadır.

Sayısal Loto Ne Zaman Çekilecek?

Sayısal Loto oyunu çekilişleri Çarşamba ve Cumartesi günlerinde yapılmaktadır. İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.