Online Kafa Topu Pc De Nasıl Oynanır?

PC’de Kafa Topu 2 nasıl indirilir

  1. MEmu yükleyicisini indirin ve kurulumu tamamlayın.
  2. MEmu’yu başlatın ve ana sayfada Google Play’i açın.
  3. Google Play’de Kafa Topu 2 arayın.
  4. Kafa Topu 2 indirin ve yükleyin.
  5. Kurulum tamamlandığında başlamak için simgeye tıklayın.
  6. PC’de MEmu ile Kafa Topu 2 oyunun keyfini çıkarın.

Kafa topu bilgisayarda nasıl oynanır?

PC’de Kafa Topu 2 İndirme ve Oynatma

Sağ üst köşeye Kafa Topu 2 yazarak arayın. Kafa Topu 2 uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın. (iEğer Adım 2’yi atladıysanız) Kafa Topu 2 uygulamasını yüklemek için Google’a giriş yapın. Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Kafa Topu 2 ikonuna tıklayın.

Kafa topu 2 nasıl bir oyun?

Oyun alanının her iki yanında da birer kale var ve sol taraftaki futbolcuyu daima siz kontrol ediyorsunuz. Bir maç başladığında, futbol topu sahanın tam ortasına bırakılıyor. Artık amacınız, o topa vurarak rakibin kalesine gol atmak. Topa iki şekilde vurabilir, onu dimdik havaya veya doğrudan karşıya gönderebilirsiniz.

Kafa topu nasıl bir oyundur?

Oyun, küçük bir futbol sahasından oluşmaktadır. İki oyuncunun karşılıklı olarak birbirine gol atmaya çalıştığı bir futbol oyunudur. Maç başlarken top sahanın tam ortasına bırakılmakta ve böylelikle oyun başlamaktadır. Oyunda tek amaç rakip kaleye gol atmak ve rakipten gol yememektir.

You might be interested:  Iddaa'Da Çifte Şans Nasıl Oynanır?

Kafa Topu 2 kaç oyuncu var?

15 milyon barajını geçti. Günlük 2 milyon tekil kullanıcıya ulaşan Kafa Topu 2 oyununun yaklaşık 50 gün önce globale açıldığını da belirtelim. Toplamda 15 milyon indirilme barajını aşan Kafa Topu 2’nin oyuncularının yüzde 40’ı Türkiye’den.

Kafa Topu 2 ücretli mi?

ÖNEMLİ! Kafa Topu 2’yi indirmek ve oynamak ücretsizdir, ancak oyunda gerçek parayla satın alınabilecek bazı öğeler mevcut. Bu özelliği istemediğinizde, uygulama içi satın alımları cihazınızın ayarlarında devre dışı bırakabilirsiniz.

Kafa Topu 2 de nasıl para kazanılır?

Başarımlar: Kafa Topu 2’deki belirli başarımlar (örneğin ilk defa gol atmak, ilk defa maç kazanmak, vs.) elmas ile ödüllendiriliyor. Sadece bu başarımları tamamlayarak bile neredeyse 1.000 adet elması ücretsiz olarak elde edebilir, bu elmaslarla alışveriş yapabilirsiniz.

Masomo Şirketi nerede?

Masomo’nun yeni ofisi Mistral Plaza 42.katta, 800 m² lik bir alanda yer almaktadır. Ofis, kat planında ortada konumlandırılmış çekirdek sayesinde panoramik İzmir Körfezi manzarasına sahiptir.

Kafa topuna nasıl çıkılır?

yerden havalanma anında topun yerden yüksekliği ile kafanın yerle arasındaki mesafe farkı boyun üçte biri olmalı, tam yerden yükselme anında derin bir nefes alınmış ve tutulmaya başlanmış olmalıdır. havadayken dirsekler bükülür,ayaklar bir miktar öne uzanır, vücut adeta bir bumerang görünümü alır.

Kafa topu oyunu hangi ülkenin?

Masomo İzmir, Türkiye’de bulunan bir mobil oyun stüdyosudur. 2016’da İbrahim Akman tarafından kurulmuştur. Masomo, Head Ball ve Head Ball 2 gibi gerçek zamanlı ve çok oyunculu spor oyunları geliştirmektedir.

Kafa topu oyunu ne zaman çıktı?

2014 yılında geliştirilen ve ilk günden bu yana hızla büyüyen Online Kafa Topu oyunu günlük ortalama 1,3 milyon aktif kullanıcı sayısına ulaştı.

Kafa topu oyunu kime ait?

Webtekno’nun da bünyesinde bulunduğu İzmo Bilişim ve Kafa Topu ve Basketball Arena oyunlarıyla dünya çapında ses getiren mobil oyun şirketi Masomo’nun Kurucusu İbrahim Akman, İz Bırakanlar’da Masomo ve Kafa Topu’nun başarı hikâyesini paylaşacak.

You might be interested:  Halka Atma Oyunu Nasıl Oynanır?

Kafa topu 2 taraftar takviyesi ne işe yarar?

Taraftar takviyesi, taraftar kazanmanızı gerektiren etkinliklerde çok işe yarar. Birlikte daha güçlüsünüz. Arkadaşlarınızla bir araya gelerek takım kurun veya bir takıma katılın. Takım arkadaşlarınızla birlikte gerekli katkıyı yaparak takım kutularından ödüller kazanın.

Kafa topu oyunu ne zaman çıktı?

2014 yılında geliştirilen ve ilk günden bu yana hızla büyüyen Online Kafa Topu oyunu günlük ortalama 1,3 milyon aktif kullanıcı sayısına ulaştı.

Kafa topu online mi?

İki kişilik kafa topu oyunu online oynanan ve son dönemlerin en popüler oyunlarından biri. Oyuna girmek için siz ve rakibin birer takım seçmesi gerekiyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.