Pubg Mobile Pc’Den Nasıl Oynanır?

PUBG Mobile’ı bilgisayardan oynamak için ilk yapmanız gereken bilgisayarınıza bir emülatör programı kurmak. Bunun için “Nox player” adlı uygulamayı sitesinden indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra PUBG mobile’a ait APK dosyasını Nox App Player’da açmanız gerekiyor.

PUBG mobil bilgisayardan nasıl oynanır?

Oyunu oynamak için bir emülatör kurulumu yapmak ve ardından PUBG Mobile PC sürümünü çalıştırmak gerekiyor. Tencent Games’in internet sitesinden bu sürümü indirerek PUBG Mobile PC oynayan diğer kişilere katılabilir ve onlarla yeni bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

PUBG MOBILE nereden oynanır PC?

Bilgisayardan PUBG Mobile oynamak!

 • Bu emülatörü kullanmak istiyorsanız öncelikle, Nox Player’i sitesinden indirmelisiniz.
 • Uygulamayı indirdikten sonra, uygulamanın Google Play Store’una gidip Google hesabınıza girerek Android mağazasından oyunu indirebilirsiniz.
 • PUBG MOBILE bilgisayarda nasıl açılır?

  PUBG MOBILE oyununu tarayıcınızda oynayın.

  PC’de PUBG MOBILE İndirme ve Oynatma

  1. BlueStacks’i PC’nize İndirin ve Yükleyin.
  2. Play Store’a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.
  3. Sağ üst köşeye PUBG MOBILE yazarak arayın.
  4. PUBG MOBILE uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.
  You might be interested:  Paramanya Pc Den Nasıl Oynanır?

  PUBG MOBILE pc’de nasıl oynanır 2020?

  Emülatör olmadan PC’de PUBG nasıl oynanır?

  1. Buraya tıklayarak bu siteye erişin> indir ve kur Buhar Windows PC için.
  2. Steam kurulduktan sonra> açın ve bağlamak hesabınıza.
  3. Oturum açtıktan sonra> sol alt köşedeki Oyun ekle > üzerine tıklayın Oyunlar için Steam mağazasına göz atın > arama çubuğuna şunu yazın PUBG.

  Papçi oyunu bilgisayarda nasıl oynanır?

  Bilgisayarda PUBG Mobile nasıl oynanır? Emülatörü bilgisayarınıza kurduktan sonra PUBG Mobile emülatörünün 60 FPS ile çalışmakta olduğunu göreceksiniz. Bilgisayarınızın ekran çözünürlüğüne bağlı olarak HD, Full HD ve Ultra HD ayarlarını da yapabilirsiniz. Ayrıca işlemci ve DPI ayarlarını değiştirebilirsiniz.

  PUBG Mobil oyunu Nasıl Oynanır?

  Pubg Mobile oyununun amacı hayatta kalmaktır. Klasik oyun modunda 100 kişilik oyuncu kadrosu kendi içinde rastgele takımlara ayrılır. Oyuncular uçaktan paraşütle istediği bölgeye atlayabilir. Oyuncular yere indiğinde herkes eşit durumdadır.

  PUBG için en iyi emülatör hangisi?

  En popüler emülatörler arasında yer alan Bluestacks, oyuncuların battle royale oyununun mobil sürümünü çok pratik ve sorunsuz bir şekilde oynayabilmesini sağlar. Kullanım açısından oldukça basit bir program olan Bluestacks’te Google hesabı ile Google Play Store’da oturum açılabilir.

  Laptopta PUBG hangi tuşlarla oynanır?

  Paraşüt açma, kapıyı açma/kapama, elektronik cihazları açma/kapama gibi işlemler “F Tuşu” ile yapılmaktadır. Silahın tekli, seri veya otomatik ateş etmesin sağlamak için B Tuşuna basmanız gerekiyor. B Tuşuna bastığınızda altta silahın tekli, seri veya otomatik olduğunu belirten uyarı alacaksınız.

  PUBG MOBILE nasil indirilir GameLoop suz?

  Resmi web sitesinden GameLoop’u indirin, ardından GameLoop’u kurmak için exe dosyasını çalıştırın. 2. GameLoop’u açın ve “PUBG MOBILE”i arayın, arama sonuçlarında PUBG MOBILE’i bulun ve “Yükle”ye tıklayın. 3. GameLoop’ta PUBG MOBILE oynamanın keyfini çıkarın.

  You might be interested:  Aşık Oyunu Nasıl Oynanır Eodev?

  PUBG bilgisayara yüklenir mi?

  Dolayısıyla ‘Pubg Mobile nasıl indirilir, bilgisayara nasıl kurulur?’ gibi soruların cevabı bulunmuş oldu. Bilgisayara oyunu indirmek çok kolay. Tencent Gaming Buddy’nin yer aldığı resmi sayfaya gitmeniz gerekir. Bu sitede bulunan International sürümü indirerek kurulum aşamasına geçebilirsiniz.

  PUBG MOBILE kaç gb ram ister PC?

  PUBG Mobile Minimum Sistem Gereksinimleri PC 2021

  Depolama: 2 GB kullanılabilir alan.

  PUBG MOBILE oyunu nasıl açılır?

  PUBG Mobile Hesap Açma Yöntemleri

  Sosyal ağlar ile giriş yapmak için tıkladığınız zaman Facebook veya Twitter hesabınız üzerinden onay vermeniz gerekecek. Seçenekler arasında yer alan More ile ise mail veya misafir oturum ile PUBG’de hesap açabilirsiniz.

  PUBG bilgisayar da oynanır mı?

  PUBG Minimum Bilgisayar Özellikleri

  Bu anlamda Windows 7 ve 8.1 işletim sistemini yine 64 bit olarak kullanmalısınız. Alternatif olarak işlemcinizin Intel Core i3 olması yeterlidir. İ3 tercih ederken 4340 modelini kullanmanız gerekiyor. Buna ek olarak AMD FX 6300 işlemciyi de kullanabilirsiniz.

  PUBG PC versiyonu kaç gb?

  Bu bilgilerin yanı sıra PUBG Kaç GB Yer Tutuyor sorusunun yanıtına gelecek olursak, 30 GB’lık yer kapladığını söyleyebiliriz. Yani bilgisayarınızda bu oyunu sorunsuz bir şekilde indirip oynamak için 30 GB’lık bir depolama alanının olması gerekiyor.

  PUBG bilgisayar da oynanır mı?

  Bu anlamda Windows 7 ve 8.1 işletim sistemini yine 64 bit olarak kullanmalısınız. Alternatif olarak işlemcinizin Intel Core i3 olması yeterlidir. İ3 tercih ederken 4340 modelini kullanmanız gerekiyor. Buna ek olarak AMD FX 6300 işlemciyi de kullanabilirsiniz.

  PUBG Mobile bilgisayarda nasıl oynanır klavye?

  1. Kamera Açısı Değiştirme: V Tuşu.
  2. Haritayı Göster: M Tuşu.
  3. Nişan Alma: Mouse Sağ-Klik Basılı Tutunuz.
  4. Dürbün ile Nişan Alma: Mouse Sağ Klik (Shifte Basarsanız Nefesinizi Tutarsınız)
  5. Nefes Tutma: Shift.
  6. Yuvarlanma: Q Tuşu veya E Tuşu.
  7. Yürüme: CTRL ve W Tuşuna Basma.
  8. Otomatik Koşma: 6 Tuşu Otomatik Koşmayı Etkin Hale Getirir.
  You might be interested:  Misket Oyunları Nasıl Oynanır?

  PUBG Mobile kaç gb ram ister PC?

  PUBG Mobile Minimum Sistem Gereksinimleri PC 2021

  Depolama: 2 GB kullanılabilir alan.

  PUBG oyunu bilgisayara nasıl yüklenir?

  Bilgisayara oyunu indirmek çok kolay. Tencent Gaming Buddy’nin yer aldığı resmi sayfaya gitmeniz gerekir. Bu sitede bulunan International sürümü indirerek kurulum aşamasına geçebilirsiniz.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.