Pubg Mobile Pc Nasıl Oynanır Tuşları?

Pubg Mobile PC hangi tuşlarla oynanır? Pubg Mobile PC’de, yön tuşları olarak W, A, S ve D tuşları ile oynanır. Oyunda hızınızı artırmak için Shift ve ileri geri tuş kombinasyonlarını kullanabilirsiniz.

 1. Kamera Açısı Değiştirme: V Tuşu.
 2. Haritayı Göster: M Tuşu.
 3. Nişan Alma: Mouse Sağ-Klik Basılı Tutunuz.
 4. Dürbün ile Nişan Alma: Mouse Sağ Klik (Shifte Basarsanız Nefesinizi Tutarsınız)
 5. Nefes Tutma: Shift.
 6. Yuvarlanma: Q Tuşu veya E Tuşu.
 7. Yürüme: CTRL ve W Tuşuna Basma.
 8. Otomatik Koşma: 6 Tuşu Otomatik Koşmayı Etkin Hale Getirir.

Bilgisayardan PUBG Mobile oynamak?

Bilgisayardan PUBG Mobile oynamak! Günümüzün en ünlü ve sevilen oyunu PUBG, mobil versiyonunu tüm Dünya’ya açmasının ardından milyonlarca oyuncuyu daha bünyesinde toplamayı başarmıştı. Biz de sizler için Bilgisayardan PUBG Mobile oynamak nasıl gerçekleştiriliyor, onu anlatıyoruz.

Hangi bilgisayardan PUBG oynanır?

Bilgisayardan PUBG oynamak için ilk adım olan PUBG emulator ile işe başlayalım. Bu yazımızın sonunda ‘PUBG bilgisayardan nasıl oynanır?’ sorusuna yanıt bulmuş olacaksınız. Tabii bu oyunun mobil versiyonu için geçerli bir yöntem. PUBG benzeri bilgisayar oyunları! PUBG benzeri bilgisayar oyunları listemizle karşınızdayız.

You might be interested:  El Kızartmaca Nasıl Oynanır?

Peki, PUBG Mobile nasıl oynanıyor?

Günümüzün en ünlü ve sevilen oyunu PUBG, mobil versiyonunu tüm Dünya’ya açmasının ardından milyonlarca oyuncuyu daha bünyesinde toplamayı başarmıştı. Biz de sizler için Bilgisayardan PUBG Mobile oynamak nasıl gerçekleştiriliyor, onu anlatıyoruz.

Hangi bir emülatörde PUBG Mobile APK?

Bu emülatörde bilgisayar üzerinden oyunu oynamak için, fotoğrafta gördüğünüz gibi uygulamanın sağ üst köşesindeki + tuşuna basarak, buradan indireceğiniz PUBG Mobile APK dosyasını çıkan ekrandan seçerek uygulamada oyunu indirebilirsiniz. Uygulamayı indirmek için tıklayınız.

PUBG Mobile Emulator hangi tuşlarla oynanır?

W, S, A, D: İleri, geri, sağ ve sol karakter hareketi. F1: FPS Modu görüşüne geçer. Alt: FPS Modunu kapatır. Sol Fare Tık: Ateş eder.

PUBG de hangi tuşla konuşulur?

Oyun içi sesli sohbet için: Ayarlar-> Ses -> Sesli iletişim’den Sessiz, bas konuş ya da her zamanı seçebilirsiniz. Ayrıca sesi herkesin veya yalnızca takım arkadaşlarınızın duyacağı şekilde ayarlayabilirsiniz.

PUBG mobil bilgisayarda nasıl oynanır?

PUBG Mobile’ı bilgisayardan oynamak için ilk yapmanız gereken bilgisayarınıza bir emülatör programı kurmak. Bunun için “Nox player” adlı uygulamayı sitesinden indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra PUBG mobile’a ait APK dosyasını Nox App Player’da açmanız gerekiyor.

PUBG de arabaya nasıl binilir?

tuşuna basarak araçtan in, oturmak istediğin yere doğru yürü ve tuşuna tekrar basarak araca tekrar bin. Otururken kısayolları kullanarak farklı bir yere geçebilirsin. Eğer altıncı koltuğa geçmek istiyorsanız + tuşlarına basmanız yeterli.

PUBG Ping göstergesi nasıl açılır?

PUBG Oyununda ekranda Ping değerini görüntülemek için oyuna giriş yaptıktan sonra herhangi bir zamanda ESC tuşuna basıp Ayarlar sekmesini seçiyoruz. Burada gelen sayfadan Oynanış (Gameplay) diyoruz ve Ağ Hataları İstatistikleri (Network Debug Statistic) seçeneğini Etkinleştir (Enable) diyoruz.

You might be interested:  Rafting Nasıl Oynanır?

PUBG envanter nasıl açılır?

I veya TAB tuşlarına basarak envanteri açabilirsiniz. Orada sırt çantanızdaki eşyaların bir listesini, ardından avatarın ve giydiği eşyaların bir tasvirini bulacaksınız.

PUBG düşman işaretleme nasıl yapılır?

PUBG işaretleme mekaniğini farenizin tekerleğine basılı tutarak kullanabilirsiniz. Farenizin tekerleğine bastığınız zaman yukarıdaki gibi bir görüntü gelecek. Bu seçenekleri kullanarak mermi isteyebilir, yeni bir pozisyon önerisinde bulunabilir hatta takım arkadaşlarınıza teşekkür edebilirsiniz.

Laptopta PUBG Mobile oynanır mı?

PUBG Minimum Bilgisayar Özellikleri

Bu anlamda Windows 7 ve 8.1 işletim sistemini yine 64 bit olarak kullanmalısınız. Alternatif olarak işlemcinizin Intel Core i3 olması yeterlidir. İ3 tercih ederken 4340 modelini kullanmanız gerekiyor. Buna ek olarak AMD FX 6300 işlemciyi de kullanabilirsiniz.

PUBG Mobile kaç gb ram ister PC?

PUBG Mobile Minimum Sistem Gereksinimleri PC 2021

Depolama: 2 GB kullanılabilir alan.

PUBG pc’de nasıl oynanır 2021?

Emülatör olmadan PC’de PUBG nasıl oynanır?

 1. Buraya tıklayarak bu siteye erişin> indir ve kur Buhar Windows PC için.
 2. Steam kurulduktan sonra> açın ve bağlamak hesabınıza.
 3. Oturum açtıktan sonra> sol alt köşedeki Oyun ekle > üzerine tıklayın Oyunlar için Steam mağazasına göz atın > arama çubuğuna şunu yazın PUBG.

PUBG sıfırlama mesafesi hangi tuş?

PUBG’de (mobil değil) 8X dürbünleri kullanırken altta ‘sıfırlama mesafesi’ var. Page up ve page down tuşları ile arttırılıp azaltılabiliyor.

PUBG serbest moda nasıl girilir?

Serbest Mod Tanıtımı:

Oyuna yeni başlayanlar için 13.2 Güncellemesi, oyuna Serbest Modu ekleyecektir. Oyuncular tek başına veya bir ekiple, günde üç adede kadar Serbest Mod maçı oynayabilir. Ayrıca, XP ödülleri, BP ödülleri kazanabilir ve Pass ile Etkinlik Görevlerini tamamlayabilir.

PUBG sıfırlama mesafesi nedir?

Ayrıca sıfırlama mesafesi 300 metrede maksimumda çalışır. 300 metrenin dışındaki atışlar bu kadar etkili olmayacaktır.

You might be interested:  Molipoly Emlak Ticareti Oyunu Nasıl Oynanır?

PUBG 1 şahıs nasıl yapılır?

Birinci şahıs bakış açısı nasıl en iyi şekilde kullanılır? FPP tipinde oyunu oynarken, kendinizi ateşe maruz bırakmadan bir siperin arkasından bakamazsınız. Burada, bir şey görmek için siperin arkasından eğilmeniz gerekiyor. Bunun sonucunda bölgeyi gözlemleyen bir düşman tarafından vurulabilirsiniz.

PUBG envanter nasıl açılır?

I veya TAB tuşlarına basarak envanteri açabilirsiniz. Orada sırt çantanızdaki eşyaların bir listesini, ardından avatarın ve giydiği eşyaların bir tasvirini bulacaksınız.

PUBG düşman işaretleme nasıl yapılır?

PUBG işaretleme mekaniğini farenizin tekerleğine basılı tutarak kullanabilirsiniz. Farenizin tekerleğine bastığınız zaman yukarıdaki gibi bir görüntü gelecek. Bu seçenekleri kullanarak mermi isteyebilir, yeni bir pozisyon önerisinde bulunabilir hatta takım arkadaşlarınıza teşekkür edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.