Toca Life World Nasıl Oynanır?

Toca Life World oyununu bilgisayardan oynamak için mobil oyunları PC üzerinden oynamanıza imkan tanıyan BlueStacks’i kullanmanız gerekiyor. Eğer bilgisayarınızda BlueStacks yoksa öncelikle resmi sitesine giderek BlueStacks’i indirmeniz gerekiyor. Şehir içerisinden istediğiniz bir yere tıklayarak oynayabilirsiniz.

Toca World nasıl oyun?

Toca Life World, kendi dünyanızı oluşturabileceğiniz ve dilediğiniz hikayeyi oynayabileceğiniz yeni uygulama. Bu mega uygulama, tüm Toca Life uygulamalarını (City, Vacation, Office, Hospital ve daha fazlası) aynı yerde bir araya getiriyor. Doğru duydunuz. Artık her şey kocaman bir oyun dünyasında birbiriyle bağlantılı.

Toca Boca hangi ülkenin?

Toca Boca, tabletler ve akıllı telefonlar için çocuk dostu uygulamalara odaklanan bir İsveç uygulama geliştirme stüdyosudur.

TOCA Life World bilgisayara nasıl yüklenir?

PC’de Toca Life World İndirme ve Oynatma

  1. BlueStacks’i PC’nize İndirin ve Yükleyin.
  2. Play Store’a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.
  3. Sağ üst köşeye Toca Life World yazarak arayın.
  4. Toca Life World uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

TOCA Life ı kim yaptı?

Toca Boca AB adlı geliştirici, uygulamanın gizlilik politikasına göre verilerin aşağıda açıklandığı gibi işlenebileceğini bildirdi.

Toca Boca nın yapımcısı kim?

Peter Jackson
Doğum Peter Robert Jackson 31 Ekim 1961 Pukerua Bay, Yeni Zelanda
Milliyet Yeni Zelanda
Meslek Yönetmen, yapımcı, senarist
Etkin yıllar 1976 – günümüz

Happy mod bilgisayara nasıl indirilir?

Adım 1: NOX uygulamasını başlatın ve varsayılan Google Play hesabınız veya Gmail ile giriş yapın. Adım 2: uygulama içinde arama çubuğunu bulun ve ‘Happymod – Apps & Game notes ‘ yazın. Adım 3: Happymod – Apps & Game notes uygulaması ‘Nı tıklatın ve yükleme işlemini başlatın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.