Agar Io Nasıl Birlikte Oynanır?

Agar.io Nasıl Oynanır? Sizden %25 daha küçük olan rakibinizi yiyip onu oyun dışı bırakırsınız ve kütlenizi artırısınız. Oyunda rastgele yerleştirilen yemleri yiyerek kütlenizi artırırsınız. Eğer belli bir süre hiç yem yemezseniz kütleniz küçülmeye başlar. Kütleniz arttıkça hızınız da yavaşlar.

Agario telefonda nasıl oynanır?

Mouse ile üzerinde isim yazmayan küçük parçaları toplayarak büyüyün. Yeterli büyüklüğe ulaştıktan sonra sizden daha küçük üzerinde isim yazan rakiplerinize yaklaşarak onları yiyin ve gelişiminizi hızlandırın. Oyunu bireysel oynayabileceğiniz gibi takım halinde de oynayabilirsiniz.

Agario bilgisayarda nasıl oynanır?

Nasıl Oynanır? Agario oyununda w ve boşluk tuşları aktif olarak kullanılabilmektedir. Hücreniz belli bir büyüklüğe ulaştığı zaman boşluk tuşunu kullanarak hücrenizi bölebiliyorsunuz. W tuşu ise yönlendirdiğiniz hücreden bir parçayı dışarı atmanızı sağlıyor.

Agario hangi tuşlarla oynanır?

Oyunda aktif olarak kullanılabilen sadece iki tuş var: boşluk ve w. Boşluk tuşu sayesinde belli bir büyüklüğe eriştikten sonra bölünebilirken, w tuşu ile hücrenizden bir miktar parçayı dışarı atabiliyorsunuz.

Agario bilgisayara nasıl indirilir?

Adım 1: NOX uygulamasını başlatın ve varsayılan Google Play hesabınız veya Gmail ile giriş yapın. Adım 2: uygulama içinde arama çubuğunu bulun ve ‘Agar.io ‘ yazın. Adım 3: Agar.io uygulaması ‘Nı tıklatın ve yükleme işlemini başlatın. Adım 4: uygulamayı başlatın ve PC ‘de Agar.io kullanmaya başlayın.

Agario da diken nasıl atılır?

Ekranı kaplayacak kadar büyük boyutta bir rakibiniz olduğunu düşünün. Bu dikenlerin arkasındasınız ve dikeni besliyorsunuz. Diken belli bir boyuta eriştikten sonra bölünecek ve kendinden bir parçayı yemi attığınız yöne doğru fırlatacaktır.

You might be interested:  Go Masa Oyunu Nasıl Oynanır?

Io oyun ne demek?

Agar.io, çevrimiçi çok oyunculu bir strateji ve aksiyon oyunudur. Brezilyalı oyun geliştiricisi Matheus Valadares tarafından geliştirilen oyun, 28 Nisan 2015’te ağ tarayıcıları, 8 Temmuz 2015’te ise Miniclip tarafından iOS ve Android platformları için yayımlandı.

Agarz oyunu nasıl oynanır?

Nasıl Oynanır

  1. Mouse ile hareket edin.
  2. Besinler ve sizden küçük olanlar ile beslenin.
  3. Sizden büyük olanlardan kaçın.
  4. SPACE tuşu ile bölünün.
  5. W tuşu ile bir yem atın.
  6. E tuşuna basılı tutarak sürekli yem atın.
  7. Yeşil kasmayı öğrenin 🙂
  8. Skor 1000’i geçtiği zaman GOLD kazanmaya başlarsınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published.