Agario Nasıl Iyi Oynanır?

Agar.io Nasıl Oynanır? Agar.iooyununu oynamak için burayatıklayarak oyunun sitesine giriş yapın. Daha sonra kendinize bir “Nick” belirleyin ve “Select a Region” bölümünden bölgenizi seçerek oyuna dahil olun.
Agar.io taktikleri:

 1. Tuzaklara dikkat edin.
 2. Yiyeceğiniz şeyleri dikkatli seçin.
 3. Virüsler sizin dostunuz.
 4. Köşelerden ve kenarlardan uzak durun.
 5. Bölünerek saldırmayı öğrenin.
 6. Mevcut özelliklerinizden en iyi şekilde yararlanın.
 7. Hücrelerinizi harcamaktan çekinmeyin.
 8. Oyuncuları birbirine düşürün.

Agario hangi tuşlarla oynanır?

Oyunda aktif olarak kullanılabilen sadece iki tuş var: boşluk ve w. Boşluk tuşu sayesinde belli bir büyüklüğe eriştikten sonra bölünebilirken, w tuşu ile hücrenizden bir miktar parçayı dışarı atabiliyorsunuz.

Agar Pro Nasıl Oynanır?

Oyunun mantığı çok basittir. Oyuna yuvarlak bir hücre olarak başlıyorsunuz ve diğer hücreleri yiyerek sürekli büyüyorsunuz. Oyundaki amaç ise en büyük hücre olabilmektir. Oyun son zamanlarda oldukça popüler olmuştur.

Agario da diken nasıl atılır?

Ekranı kaplayacak kadar büyük boyutta bir rakibiniz olduğunu düşünün. Bu dikenlerin arkasındasınız ve dikeni besliyorsunuz. Diken belli bir boyuta eriştikten sonra bölünecek ve kendinden bir parçayı yemi attığınız yöne doğru fırlatacaktır.

Io oyun ne demek?

Agar.io, çevrimiçi çok oyunculu bir strateji ve aksiyon oyunudur. Brezilyalı oyun geliştiricisi Matheus Valadares tarafından geliştirilen oyun, 28 Nisan 2015’te ağ tarayıcıları, 8 Temmuz 2015’te ise Miniclip tarafından iOS ve Android platformları için yayımlandı.

Agario bilgisayara nasıl indirilir?

Adım 1: NOX uygulamasını başlatın ve varsayılan Google Play hesabınız veya Gmail ile giriş yapın. Adım 2: uygulama içinde arama çubuğunu bulun ve ‘Agar.io ‘ yazın. Adım 3: Agar.io uygulaması ‘Nı tıklatın ve yükleme işlemini başlatın. Adım 4: uygulamayı başlatın ve PC ‘de Agar.io kullanmaya başlayın.

You might be interested:  Tepük Nedir Nasıl Oynanır?

Agario bot nasıl açılır?

Chrome için agar.io bot kurulumu

 1. Tampermonkey eklentisini indirin ve kurun.
 2. Buradan bot.user.js ve launcher.user.js dosyalarnı RAW ile açın. Raw butonu açılan sayfada sağ tarafta bulunuyor.
 3. Agar.io oyun sayfasına gidin ve açılan sayfada adınızı ve ayarları yapın. Daha sonra ESC tuşuna basın ve tekrar giriş yapın.

Agar ne demek tıp?

Agar su yosunlarından elde edilen bir tür jelatindir. Kelime olarak Malayca ‘jel’ anlamına gelen ‘agar-agar’ kelimesinden gelmektedir. Agar, mikrobiyolojik testlerde, dişçilikte, elektrokimyada, formikaryum yapımında (deneysel karınca evi) vs. alanlarda malzeme olarak kullanılmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.