Asphalt 8 Yerel Wifi Nasıl Oynanır?

Ana ekranda sağ alttaki oynayı seç ortadaki daha fazla yarış seçeneğini seç werel wifi yi seç ve oda kur bu şekilde arkadaşın ve senin aynı wifi ağına bağlı olmanız gerekiyor daha sonra kolaylıkla oynayabilirsiniz. Ancak senin kastettiğin uzaktan internet üzerinden birlikte oynamak ise oyunda böyle bir seçenek yok.

Asphalt 8 sıra dışı teknoloji ne işe yarar?

Asphalt’ın olmazsa olmazlarından araç saf dışı bırakma özelliği ile rakiplerinizi hem yarıştan uzaklaştırın hem de para kazanın. Ne kadar çok rakip araçlarını saf dışı bırakırsanız yarış sonunda o kadar çok para kazanırsınız. Saf dışı bırakma seçeneği kendi içinde genel olarak 3’e ayrılıyor.

Asphalt 8 de jeton nasıl kazanılır?

Sınırlı Süreli Etkinliklere katılarak JETON kazan. Menünün Dükkan bölümünden de JETON satın alabilirsin—Jetonlarının yanındaki büyük “+” sembolüne dokununca uygulama içi satın alma dükkanı açılır.

Asphalt 8 hangi arabalar var?

8.güncellemede Ferrari Enzo Ferrari ve diğer 4 yeni Ferrari, 9.güncellemede BMW M3 Sedan, Lamborghini Aventador Coupe ve 6 yeni araba eklendi. 10.güncellemede Chevrolet SS ve McLaren 675LT’nin de arasında olduğu 8 yeni araba eklendi. 11.güncellemede Lamborghini Huracan, Cadillac 16 Concept ve 4 araba daha eklendi.

Asphalt 8 bilgisayarda nasıl oynanır?

PC’de Asphalt 8: Airborne İndirme ve Oynatma

  1. BlueStacks’i PC’nize İndirin ve Yükleyin.
  2. Play Store’a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.
  3. Sağ üst köşeye Asphalt 8: Airborne yazarak arayın.
  4. Asphalt 8: Airborne uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.
You might be interested:  Candy Crush Nasıl Oynanır?

Asphalt Xtreme nasıl indirilir?

Nasıl PC için Asphalt Xtreme Indirmek için: Adım 1: NOX uygulamasını başlatın ve varsayılan Google Play hesabınız veya Gmail ile giriş yapın. Adım 2: uygulama içinde arama çubuğunu bulun ve ‘Asphalt Xtreme ‘ yazın. Adım 3: Asphalt Xtreme uygulaması ‘Nı tıklatın ve yükleme işlemini başlatın.

Asphalt mükemmel sürüş nasıl yapılır?

20 saniye boyunca duvarlara çarpmadan, enkaza uğramadan veya saf dışı edilmeden sürersen mükemmel sürüş yapabilirsin. Diğer yarışçıları saf dışı etmek, trafik veya engelleri yıkmak mükemmel sürüşünü etkilemez. 20 saniye sonra, küçük bir nitro bonusuyla (nitro çubuğunun %25’i) ödüllendirilirsin.

Asphalt 8 kaç GB yer kaplar?

Asphalt 8’de diğer Asphalt oyunlarına göre %80’ni yeni 47 farklı lisanslı araç modeli ve 9 farklı ülkede yarış pisti bulunuyor. Yaklaşık 884 MB büyüklüğündeki oyun, iOS için 1,79 TL ve Android için 0,99 TL olarak fiyatlandırılmış. Asphalt 8: Airborne’u iOS için buradan ve Android için buradan satın alabilirsiniz.

Asphalt 8 joker kartlar ne işe yarar?

Joker Paket Kartları çeşitli aktivitelerden alınan özel ödüllerdir. Onları kazanıp Paket kartına dönüştürerek aynı nadirlikteki bazı arabaları alabilirsin!

Asphalt 8 kaynaştırma parası nasıl alınır?

Sınırlı Süreli Etkinliklere katılarak Kaynaştırma Parası kazan. Menünün Dükkan bölümünden de Kaynaştırma Parası satın alabilirsin—Kaynaştırma Parasının yanındaki büyük “+” sembolüne dokununca uygulama içi satın alma dükkanı açılır.

Asphalt nitro kusursuz Nitro nasıl yapılır?

Nitroya dokunup onu etkinleştir, sonra da nitro çubuğu mavi alandayken tekrar dokun.

Asphalt ne zaman çıktı?

Asphalt, taşınabilir konsollar için Gameloft SE tarafından 2004 yılında ilk oyunu çıkan araba yarışı video oyunu serisidir.

Asphalt 8 kaynaştırma parası nasıl kazanılır?

Sınırlı Süreli Etkinliklere katılarak Kaynaştırma Parası kazan. Menünün Dükkan bölümünden de Kaynaştırma Parası satın alabilirsin—Kaynaştırma Parasının yanındaki büyük “+” sembolüne dokununca uygulama içi satın alma dükkanı açılır.

You might be interested:  Frozen Surprise Adventure Nasıl Oynanır?

Asphalt 8 Nitro nasıl kullanılır?

Nitroya birkere bastıktan sonra çubuk kırmızıyken tekrara basıyoruz.

Asphalt nitro kusursuz Nitro nasıl yapılır?

Nitroya dokunup onu etkinleştir, sonra da nitro çubuğu mavi alandayken tekrar dokun.

Leave a Reply

Your email address will not be published.