Bitcoin Button Game Nasıl Oynanır?

Bitcoin butonunu kullanmak için öncelikle Binance’nin resmi hesaplarından yarışma sayfasına gidip, Twitter ya da Binance hesabından giriş yapmak gerekiyor. Açılan oyun ekranındaki butona basıldığında şanslı kullanıcılar 1 BTC kazanabiliyor. Butona yalnızca 2 kere basılabiliyor.

How to play the bitcoinbutton game on Binance?

To play the #BitcoinButton game, simply press the button on the screen. The last person to press the button wins one BTC. Didn’t win the bitcoin? Share your results on Twitter and stand to win up to $4,000! Want another go? Create or log in to your Binance account to get an extra chance to play and an exclusive #BitcoinButton NFT Mystery Box.

What is the bitcoin button?

Introducing #BitcoinButton, the game where the last one to press the button wins one Bitcoin. Read on to find out how you can play. The rules of the game are really simple — be the last to click the button and you can win one Bitcoin. The game will start when the number of registered players hits 50,000. But there’s a catch.

You might be interested:  Cs 1.6 Lan Üzerinden Nasıl Oynanır?

How do I play bitcoin button on Twitter?

You can only press the button once! How Do I Play? Go here to check out the game and connect your Twitter account To play the #BitcoinButton game, simply press the button on the screen. The last person to press the button wins one BTC. Didn’t win the bitcoin?

What are the rules of the bitcoin bingo game?

The rules of the game are really simple — be the last to click the button and you can win one Bitcoin. The game will start when the number of registered players hits 50,000. But there’s a catch. You can only press the button once! How Do I Play? Go here to check out the game and connect your Twitter account

BTC Button Nasıl Oynanır?

Gerekli sayıda kullanıcı sistemde bulunduğunda oyun 60 saniyelik geri sayım ile başlıyor. Her kullanıcı butona bastığında 60 saniyelik geri sayım sıfırlanıyor ve baştan başlıyor. Eğer butona son basan kişi iseniz; yani sayı olarak 60:00’ı tutturduysanız oyunu kazanıyor ve 1 BTC’nin sahibi oluyorsunuz.

BTC Button game nedir?

Öncelikle nedir bu “The Bitcoin Button Game”, zamanlayıcı sona ermeden Bitcoin Düğmesine son tıklayan kişinin 1 Bitcoin (BTC) kazanacağı bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Binance Button Game nasil girilir?

Nasıl oynanır:

 1. Bitcoin Tuşu oyunu sayfasına gidin.
 2. Binance veya Twitter hesabınızla kayıt olun.
 3. En uygun olduğunu düşündüğünüz anda Bitcoin Tuşuna tıklayın.
 4. Oyunun kuralları oldukça basit, bir Bitcoin kazanmak için tuşa tıklayan son kişi siz olun. Tıklama hakkınızı akıllıca kullanın!

Bitcoin kazanmak için ne yapmalıyım?

Satın aldığınız Bitcoin’i hesabınızda tutup daha sonra hiç dokunmadan hesabınızda bırakanlardansanız, dijital paranızı ödünç vererek bu ödünç verme işlemi üzerinden para kazanabilirsiniz. Bu Bitcoin kazanma yoluna izin veren çok sayıda BTC ödünç verme işlem platformu vardır.

You might be interested:  Şapka Oyunu Nasıl Oynanır?

1 Bitcoin kaç lira eder?

Bugün en güncel kripto para kurları TLkur.com adresinde. BTC 1 Bitcoin. = 427,006.67 TL Türk Lirası.

Bitcoin Button Mystery Box nasıl açılır?

NFT gizemli kutusu nasıl açılır?

 1. Ürün sayfasına gitmek için gizemli kutuya tıklayın.
 2. Daha sonra, tuşuna tıklayın.
 3. Açılır pencereden tuşuna tıklayın.
 4. Karşınıza NFT sanat eseri çıkacaktır. Bu NFT, – bölümünde saklanacaktır.

Binance ne kadar üyesi var?

Türkiye günlük 250 milyonu aşkın ziyaretçiye sahip Binance’in toplam trafiğinin yüzde 7,6’sını oluşturuyor. Binance’in kullanıcı sayısı ise 3,5 yıl gibi kısa bir sürede Mart 2021 itibariyle 110 milyonu geçti.

Apenft nedir?

APENFT Fund, blok zinciri teknolojisini NFT dünyasına uygulayarak blok zincirinin kullanım durumlarını genişletiyor. Fon, temel varlık olarak iyi bilinen geleneksel ve NFT sanat eserlerini satın alır ve NFT ticaret standardını geliştirmek için çalışır.

Bitcoin den günlük Nasıl para Kazanılır?

Bitcoin (BTC) günlük nasıl para kazanılır? Bunun sadece iki yolu vardır? Bir tanesi madenciliğini yaparak. Diğeri de günlük al sat taktiklerinizi devreye sokarak.

50 TL Bitcoin ne kadar kazandırır?

1 Türk Lirası 0,0000437 Bitcoin karşılık gelmektedir. 50 Türk Lirası karşılığında 0,0021850 Bitcoin alınabilmektedir.

Bedava kripto para nasıl kazanılır?

Ücretsiz Kripto Para Kazanmanın En İyi 10 Yolu

 1. Lucky Block Oyununu Oynayın.
 2. Kripto Faiz Hesaplarını Kullan.
 3. Kripto Staking’e Başlayın.
 4. Bir Airdrop’a Katılın.
 5. Eğitim Kurslarını Tamamlayın.
 6. DeFi Lending’e katılın.
 7. Kripto Kredi Kartı Ödülleri Kazanın.
 8. Kripto Musluklarını Kullanın.

Binance kazan ne demek?

Oyna-Kazan oyunları, kullanıcıların piyasada satılabilecek kripto ve NFT’ler farm etmesine ya da toplamasına imkan tanır. Tüm kullanıcılar, oyunu düzenli olarak oynayarak satılabilecek ve gelir elde edilebilecek daha fazla ürün ya da token kazanabilir.

Bitcoin nasıl giriş yapılır?

Bitcoin alabilmek için bir BtcTurk hesabına sahip olmak gerekir. BtcTurk hesabınız yoksa, BtcTurk ana sayfasında ya da BtcTurk Mobil uygulamasında (iOS, Android) Yeni Üyelik butonuna tıklayarak kısa zaman içerisinde BtcTurk’e üye olabilirsiniz.

You might be interested:  Cranium Kart Oyunu Nasıl Oynanır?

Binance NFT Mystery Box Nedir?

NFT Gizemli Kutusu nedir? Gizemli kutu, özel bir rastgele ürün içeren bir kutudur. Alıcılar, açmadan içeriğini bilemeyecekleri bu kutulara belirli bir fiyat ödemeyi kabul eder. Bir kişinin, içinden ne çıkacağını bilmeden neden böyle bir ürünü satın almak isteyeceğini merak ediyor olabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.