Block Me Nasıl Oynanır?

4 kişilik oyunda her bir oyuncu 6 şar adet kale engelini alır. Her bir oyuncunun sadece bir kez kullanabileceği bonus niteliğinde 2 tane kale engeli birleşiminden oluşan özel engelleri vardır. Her bir oyuncu önündeki karelerin ortasındaki kareden oyuna başlar, karşısındaki en son karelerden birine ulaşmaya çalışır.

Blook oyunu nasıl oynanir?

2 kişilik oyunda her bir oyuncu 10 adet ahşap blook engelini alır ve oyun platformu üzerinde kendisine ait yere dizer. Her oyuncu kendi piyonunu, bloklarının önündeki ilk sıranın orta karesine yerleştirir. Oyuna kura ile başlanır. Her oyuncu, sırası geldiğinde piyonuyla bir hamle yapmayı veya bir blok koymayı seçer.

Redka Blook nasıl oynanir?

Redka Blook Koridor Akıl ve Strateji Oyunu, 8 yaş ve üstü 2 oyuncu ile oynanıyor. Her bir oyuncu için 1 piyon ve 10 adet engel blokları bulunuyor. Oyunu kazanmak için, 81 adet kare parçalara bölümlenmiş oyun tahtası üzerinden piyonunuzu ve blokları kullanarak rakibinizden önce platformu bitirmeniz gerekiyor.

Koridor çapraz gidebilir mi?

Eğer iki piyon karşı karşıya gelirse ve gidecek başka bir yön yoksa hamle sırası kimde ise o oyuncu rakip piyonun üzerinden atlayabilir. Bu sayede 2 kare ilerlemiş olur. Piyonlar çapraz hareket edemez. Piyonlar engellerin üzerinden atlayamaz.

You might be interested:  Tek Çift Nasıl Oynanır?

Koridor oyunu nasıl kazanılır?

Karşı çizgideki 9 kareden herhangi birine ilk ulaşan oyuncu kazanır. Quoridor’ da oyuna başlarken her oyuncunun taşı önündeki sıranın ortasındaki kareye yerleştirilir ve her oyuncuya 5 engel verilir. Oyun saat yönünde ilerleyerek oynanır ve kuralları iki oyunculu oyun ile aynıdır.

Koridor oyunu kaç yaş için?

Quoridor (Koridor) oyunu 8 yaş ve üzeri 2 – 4 kişi ile oynanabilen strateji geliştirme oyunudur. Quoridor (Koridor) oyununun amacı karşı tarafa ilk ulaşmak.

Engel koridor nedir?

Engel Koridor Zeka Oyunu Engel Koridor Zeka Oyunu Hem Stratejik Düşünmenizi Geliştirecek Hem De Oynarken Çok Eğleneceksiniz. Engel Oyununda Amaç Piyonunuzu Rakibin Tarafına Geçirmektir. Piyonu Rakibin Tarafına Geçiren Taraf Oyunu Kazanır.

Smart Fox Nasıl Oynanır?

Karşı çizgideki 9 kareden herhangi birine ilk ulaşan oyuncu oyunu kazanır. Oyunun süresi 10 ile 20 dakika arasında değişmektedir. Isteğe göre sürede sınırlama yapılabilir. Çocukların zeka ve taktik becerilerinin gelişmesi için uzmanlar tarafından tavsiye edilen bir oyundur.

Koridor oyunu ne kadar?

Taksitler

Dönem Aylık Tutar Toplam Tutar
2x ay 39,95 TL 79,90 TL
3x ay 26,63 TL 79,90 TL

Koridor oyunu 4 kişi nasıl oynanır?

Oyun 4 kişi oynanıyorsa her oyuncu 5 engel ile oyuna başlar. Bu engel taşlarının yanında oyuncuların 1’er de piyonları bulunur. Engeller oyun tahtasının ucuna ileride kullanılmak üzere dizilir ve en öndeki 9 karenin ortasına da piyon konur. Sırası gelen oyuncu bir hamle yapmak zorundadır.

Süper Bardaklar oyunu nasıl oynanır?

Bardakları doğru dizdiğini düşünen ilk oyuncu hemen zile basmalıdır. Herkes bardaklarını dizdikten ve zile bastıktan sonra; zile basan ilk oyuncunun bardakları kontrol edilir, eğer bardaklarını doğru şekilde dizdi ise kartı kazanır ancak eğer bardaklar doğru dizilmemiş ise zile sonrasında basan oyuncu kartı kazanır.

You might be interested:  El Kızartmaca Oyunu Nasıl Oynanır?

9 Taş oyunu Nasıl Oynanır?

İki kişi üçer taşla oynanır. İlk üç hamlede oyuncular taşlarını 9 noktadan bir boş olanına koyar, aynı çizgide bir üçlü oluşturan kazanır, yoksa şu iki kurallardan birine göre oyuncular dan biri aynı çizgide bir üçlü oluşturana kadar sırayla birer taş oynatarak oynanır.

Mikado çubukları nasıl oynanır?

Çubuklar bir demet olarak dik tutulup yere bırakılır; böylece masa üzerinde gelişigüzel bir şekilde yayılırlar. Kural, alınmak istenen çubuk dışında başka çubuklara dokunmadan ve hareket ettirmeden olabildiğince çok çubuk toplamaktır. Kişi oyun esnasında yerini değiştiremez, sadece doğrulabilir, ayağa kalkabilir.

Hedef 5 oyunu ne kadar?

Oyuna Başlarken Kaç Beşli Olacağı Belirlenir -Hedef İlk Beşli İse İlk Yapan Kazanır -Hedef İkinci Beşli İse İki Tane Beşli Yapan Kazanır -Hedef Üç Beşli İse Üç Yapan Kazanır -Hedef 4 Beşli İse Dört Yapan Kazanır -Hedef 5 Beşli İse Beş Yapan Kazanır -Eğer Hiç Kimse Hedefi Yapamazsa.

Kızma Birader oyunu Nasıl Oynanır?

Her oyuncu 4 adet piyonla oyuna başlar. Oyuncular piyonlarını oyun alanına çıkarabilmek için zar ile 6 atması gerekir. Güvenli bölgeler dışında aynı karede iki piyon bulunamaz. Eğer rakibin piyonu aynı kareye gelirse burada bulunan piyon kaleye geri gönderilir.

Uzayda Macera nasıl bir oyun?

Uzayda Macera Oyunu (Uzay Macerası Oyunu)

Çocukların dikkat ve görsel becerilerini geliştirmeyi amaçlayan bu oyunda 48 farklı görev var ve kolaydan zora doğru sıralanmış durumda. Çocuklar bu oyun sayesinde hem uzay ile ilgili nesneleri tanıyacak hem de görsel becerilerini artıracak.

Redka Sumo Nasıl Oynanir?

NASIL OYNANIR?

  1. Kırmızı ve beyaz toplar oyun platformu üzerine dizilir.
  2. Oyunun amacı, doğru bir strateji belirleyip rakibinize ait 6 topu oyun alanının dışına itebilmektir.
  3. Sumo oyununda rakibin topları itilirken 3 top 1 topu itebilir, 3 top 2 topu itebilir veya 2 top 1 topu itebilir.
You might be interested:  Normal Tavla Nasıl Oynanır?

Nokta zeka oyunu nasıl oynanır?

Pentago (5 Nokta Oyunu) Nasıl Oynanır? Oyunda amaç yatay, dikey ya da çapraz olarak 5’li bir set oluşturmak. Bunu yapmak sanıldığı kadar kolay değil ama. Çünkü oyun platformunuza bir taş koyduğunuzda oyun tablasında bulunan 4’lü tablalardan birini saat yönüne 90 derece de döndürmeniz gerekiyor.

Reversi oyunu nasıl oynanır ve kuralları?

Oyun alanına karşılıklı 2 şer taş konularak oyun başlatılır. Oyunun amacı ise rakip taşı kendi taşlarınız ortasına alarak aynı renge çevirmektir. Çapraz, yatay veya dikey şekilde rakibin taşını kendi renginize döndürebilirsiniz. Elinizdeki taşları kullanarak oyuna devam edebilirsiniz.

Redka nedir?

ülkemizde artık sıklıkla oynanan akıl oyunlarını üreten yerli ve ucuz firma. ‘kelime oyunu’ adlı oyununu edindiğim marka. scrabble’ın yerli ve milli versiyonu olup, tamamen ahşaptan üretmişler ve kesinlikle çok kaliteli olmuş. üstelik de scrabble’ın neredeyse üçte bir fiyatına.

Leave a Reply

Your email address will not be published.