Candy Crush Nasıl Oynanır?

Candy Crush Saga, aynı renge sahip en az 3 şekerden oluşan bir sıra veya sütunu oluşturmak için, oyun tahtası üzerinde bitişik iki şekerin yerini değiştirmeye dayanan bir “üçlü eşleştirme” oyunudur. Oyunda eşleşen şekerler tahtadan çıkarılır ve üstlerindeki şekerler boş alanlara düşer.

Candy Crush sonu nasıl bitiyor?

Hiçbir şey olmuyor. Oyunu bitirdiğinizde sadece tebrik mesajı alıyorsunuz ve yeni güncelleştirme gelene kadar oyundan elinizi eteğinizi çekmek durumunda kalıyorsunuz.

Candy Crush kaç para kazanıyor?

Çünkü rakamı tahmin etmek gerçekten çok zor. Candy Crush’ın bir günlük kazancının 3.5 milyon dolar olduğunu duymak, bizim üstümüzde de bir şok etkisi yaratmıştı. King Digital Entertainment’in incelemiş olduğu rakamlar bu miktarı gösteriyor.

Candy Crush Saga kumbara nasıl açılır?

‘Kumbara kullanılabilir’ mesajını görene kadar Kumbara’yı doldurmaya devam et. Ya kumbaranın kilidini orada ve o anda açmak için ödeme yapmayı seç ya da ‘Kumbara dolu’ mesajını alana kadar toplamaya devam et ve kilidi o zaman aç. Kumbara dolduğunda Altın Külçeleri toplamayı bırakacaktır.

You might be interested:  4 2 Voleybolda Nasıl Oynanır?

Candy Crush Saga çikolata kutusu nasıl oynanır?

Çikolata Kutusu gördüğün zaman, cazip ikramlardan birini seçersin. Bunun içinde de oynarken sana bir yarışma sunan, bir macera görevi bulunur. Şekerleri topla, seviyeleri tamamla, öğeleri kullan – seçebileceğin birçok şey olacak!

Candy Crush hilesi var mı?

oyun sırasında ctrl+w tuşlarına aynı anda basıldığında çıkan menüden etkin hale getirilebilen hiledir. oyundayken herhangi bir zamanda kırmızı şekere 3 kere hemen ardından mavi şekere 3 kere üstüste basınca ortaya çıkan hile.

Candy Crush kac level var 2022?

Candy Crush’ın kaç seviyesi var? Candy Crush Saga’da en az 900. seviyedeyseniz, daha gidecek çok yolunuz var. Bu makaleyi yazarken, 12.185 seviye ve keşfedilecek yaklaşık 100 dünya. Ve size söylüyoruz’Şimdiye kadar” çünkü kesinlikle King ekibi şimdiden yeni maceralar üzerinde çalışıyor.

Candy Crush para kazandırıyor mu?

Oyunun kullanıcılarının, yüzde 97.5’i oyun içi alımlara para harcamıyor. Ancak yüzde 2.3’lük bir kısım, her ay ortalama 23.42 dolar harcıyor. Bu derece düşük bir orana rağmen The Guardian’ın haberine göre, King’in Mart 2013’te yayınladığı Candy Crush oyunu, 2014 yılı içerisinde 1.33 milyar dolar gelir sağladı.

Candy Crush Saga hangi ülkeye ait?

Candy Crush’ın başarısı, mobil ve sosyal ağ oyunlarının ne kadar büyük bir pazara dönüştüğünün de altını çizdi. ABD merkezli Think Gaming şirketi, ABD’de sadece iOS uyumlu oyunlardan her gün 875 bin dolar gelir elde edildiğini belirtti.

Candy Crush kim yapti?

Candy Crush Saga akıllı telefonlar ve Facebook’ta oynanabilen bulmaca türünde bir video oyunudur. King.com tarafından geliştirilmiştir.

Candy Crush Sınırsız Can nasıl yapılır?

Telefonunun saatini ileri ayarlayarak Candy Crush Saga’yı zamanın geçtiğine inandırabilirsin. Böylece yeni can kazanırsın.

You might be interested:  Ankara Misket Nasıl Oynanır?

Candy Crush Saga’yı kapat.

  1. iPhone ve iPad’de, ekranın en altından yavaşça yukarı kaydır.
  2. Candy Crush Saga’da kaldığın yerin görüntüsünü görene kadar sağa doğru kaydır.

Candy Crush kurbağa ne işe yarar?

Jöleleri veya şekerleri büyük ölçekte çıkarmak için kullanabileceğimiz bir evcil hayvan türüdür. Genelde tüm seviyelerde ortaya çıkmaz, aslında 606. seviyeye kadar görülmeyecektir, bu yüzden oyunda yeterince ilerlememiz gerekiyor. Ancak, seviyeleri daha kolay aşmamıza yardımcı olacaktır.

Candy Crush soda nasıl oynanır?

Candy Crush Soda Saga’da amaç Candy Crush’ın her oyununda olduğu gibi aynı renk en az üç şekeri bir araya getirerek patlatmak. Yine bu oyunda da şekerleri eşleştirip patlatırken mümkün olduğunca fazla sayıda şekeri eşleştirip tek seferde patlatmaya çalışarak en yüksek puanı elde etmeyi hedefliyoruz.

Candy Crush şeker paketi nasıl yapılır?

Paketli Şeker oluşturmak için beş şekeri T veya L şeklinde eşleştir. Bir eşleşmede, Paketli Şeker’in etrafındaki 3 x 3 boyutundaki şeker halkasını temizlemek için Paketli Şeker’i kullan. Renk Bombası oluşturmak için arka arkaya beş şeker eşleştir.

Candy Crush Fantastic Five ne demek?

Fantastik Beşli, kararlı Candy oyuncularının bazı harika ödüller almak için başkalarıyla güçlerini birleştirmeleri için harika bir yoldur. Yakında, arkadaşların ve ailenden oluşan özelleştirilmiş Candy Crush Saga ekibinle birlikte oynayarak bu ödüllere daha da hızlı ulaşabilirsin!

Candy Crush Saga kaç level de bitiyor?

Candy Crush Saga geliştiricisi King, dünyaca popüler oyunu için 2000. seviyeyi duyurdu. Evet, yanlış duymadınız… Candy Crush Saga geliştiricisi King, dünyaca popüler oyunu için 2000. seviyeyi duyurdu. Evet, yanlış duymadınız artık oyunda toplamda 2000 seviye bulunuyor!

Candy Crush Saga kaçıncı bölümde bitiyor?

şimdilik 360. bölümde biten oyundur.

Candy Crush Saga nasil can hilesi?

Candy Crush Saga’yı kapat.

  1. iPhone ve iPad’de, ekranın en altından yavaşça yukarı kaydır. Android cihazlarda kare şeklindeki simgeye ya da üst üste binen iki kare şeklindeki fiziksel düğmeye dokun.
  2. Candy Crush Saga’da kaldığın yerin görüntüsünü görene kadar sağa doğru kaydır.
  3. Candy Crush Saga penceresini yukarı kaydır.
You might be interested:  Osu Nedir Nasıl Oynanır?

Candy Crush Saga oyununu kim buldu?

Candy Crush Saga akıllı telefonlar ve Facebook’ta oynanabilen bulmaca türünde bir video oyunudur. King.com tarafından geliştirilmiştir. Mart 2013 itibarıyle aylık ortalama 45,6 milyon kullanıcı sayısı ile FarmVille’yi geçmiştir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.