Cupcake Kutu Oyunu Nasıl Oynanır?

Bütün kekler karıştırılır ve resimdeki şekilde oyun matının üzerine dağıtılır. Üç adet renkli zar da keklerin yanına bırakılır. oluşan renk kombinasyonuna uyan kekleri hızlıca bulmaktır. Oyun puan sistemi, kekleri toplama ya da eksiltme şekilde 3 farklı versiyonda oynanabilir.

Candy oyunu nasıl oynanır?

Candy Crush Saga, aynı renge sahip en az 3 şekerden oluşan bir sıra veya sütunu oluşturmak için, oyun tahtası üzerinde bitişik iki şekerin yerini değiştirmeye dayanan bir “üçlü eşleştirme” oyunudur. Oyunda eşleşen şekerler tahtadan çıkarılır ve üstlerindeki şekerler boş alanlara düşer.

Colorful oyunu nasıl oynanır?

Colorful Oyunu her birinin üzerinde renkli bir şekil olan 18 adet transparan parçayı kullanarak ve üst üste koyarak aşamada gösterilen kompozisyonu meydana getirin! Oyunumuz basitten zora 100 seviyeden oluşuyor. Şekillerin 90, 180 ve 270 derecelik dönmelerini düşündürün harika bir geometri oyunu.

Emoji şekerleme oyunu nasıl oynanır?

El Göz Koordinasyonunu Geliştirecek Muhteşem Bir Oyun Daha. Görev Kartını Çek Karttaki Emoji Hariçindekilerini Tatlı Şekerlemelerle Kapat Sıradaki Görev Kartına Geç. Ayrıca 101 Süper Eğlenceli Tekerleme Seni Bekliyor.

Candy Crush kaç para kazanıyor?

Çünkü rakamı tahmin etmek gerçekten çok zor. Candy Crush’ın bir günlük kazancının 3.5 milyon dolar olduğunu duymak, bizim üstümüzde de bir şok etkisi yaratmıştı. King Digital Entertainment’in incelemiş olduğu rakamlar bu miktarı gösteriyor.

You might be interested:  Kral Agario Nasıl Oynanır?

Redka Akıl Oyunu Nasıl Oynanır?

Kırmızı ve beyaz toplar oyun platformu üzerine dizilir. Oyun kura ile başlar. Oyunun amacı, doğru bir strateji belirleyip rakibinize ait 6 topu oyun alanının dışına itebilmektir. Sumo oyununda rakibin topları itilirken 3 top 1 topu itebilir, 3 top 2 topu itebilir veya 2 top 1 topu itebilir.

Şekli Tamamla Oyunu Nasıl Oynanır?

Kitapçık Üzerinden Bir Aşama Seçiyorsunuz. D Oğru Parçaları Oyun Alanına Yerleştirerek Seçmiş Olduğunuz Görüntünün Aynısını Oluşturmaya Çalışıyorsunuz. Şekli Tamamlama Zeka Oyunu İle Geometrik Zeka, Bağlantısal Düşünme, Görsel Algı, Dönme Simetrisi Gibi Becerilerinizi Geliştirir.

Kakuro zeka oyunu nasıl oynanır?

Çengel bulmacaya benzerliğinden ötürü Türkiye’de de sevilen kakuro, diyagramdaki kutuların 1’den 9’a kadar rakamlarla doldurulması esasına dayanır. Hücrelerdeki köşegenlerin sağında verilen sayı, sağdaki bütün raklamların toplamını, altında verilen sayı da altındaki bütün rakamların toplamını ifade eder.

Candy Crush Saga oyununu kim buldu?

Candy Crush Saga akıllı telefonlar ve Facebook’ta oynanabilen bulmaca türünde bir video oyunudur. King.com tarafından geliştirilmiştir. Mart 2013 itibarıyle aylık ortalama 45,6 milyon kullanıcı sayısı ile FarmVille’yi geçmiştir.

Candy Crush para kazandırıyor mu?

Oyunun kullanıcılarının, yüzde 97.5’i oyun içi alımlara para harcamıyor. Ancak yüzde 2.3’lük bir kısım, her ay ortalama 23.42 dolar harcıyor. Bu derece düşük bir orana rağmen The Guardian’ın haberine göre, King’in Mart 2013’te yayınladığı Candy Crush oyunu, 2014 yılı içerisinde 1.33 milyar dolar gelir sağladı.

Candy Crush ilk ne zaman çıktı?

Oyunun geliştiricisi King, Candy Crush’ı ilk olarak Nisan 2012’de Facebook’a sunmuş, Kasım 2012’de ise mobil uygulaması hazırlanmıştı. Candy Crush’ın başarısı, mobil ve sosyal ağ oyunlarının ne kadar büyük bir pazara dönüştüğünün de altını çizdi.

Oyun nasıl oynayacağız?

Ücretsiz olarak çevrimdışı oynayabileceğiniz yerleşik oyunları oynayın

  1. Android telefonunuzda veya tabletinizde Play Games uygulamasını açın.
  2. Ana sayfa’ya dokunun.
  3. ‘Google Yerleşik Oyunlar”ı bulmak için aşağı kaydırın.
  4. Oynamak istediğiniz oyunda Oyna’ya dokunun.
You might be interested:  Tabu Nasıl Oynanır Kuralları?

Reversi oyunu nasıl oynanır ve kuralları?

Oyun alanına karşılıklı 2 şer taş konularak oyun başlatılır. Oyunun amacı ise rakip taşı kendi taşlarınız ortasına alarak aynı renge çevirmektir. Çapraz, yatay veya dikey şekilde rakibin taşını kendi renginize döndürebilirsiniz. Elinizdeki taşları kullanarak oyuna devam edebilirsiniz.

Tombik oyunu nasıl bir oyundur?

Oyunda iki takım vardır; ebe olan ve atıcı takım. Amaç belirlenmiş olan mesafede bir daire merkezinde dizilen taşları devirmektir. Atıcı takım kuleyi topla vurarak dağıttığında top ebe takıma geçer ve atıcı takım kuleyi tekrar oluşturmaya çalışırken ebe takım karşı takım oyuncularını vurmaya çalışır.

SOS oyunu Nasıl Oynanır?

Bir kağıt üzerine çizim gerçekleştirilir ve 9 ayrı bölme oluşturulur. Bu bölümler içerisinde sadece iki tane ‘S’ harfi ve bir tane ‘O’ harfi kullanılır. Böylece karşılıklı olarak bölmeler içerisinde harfler yazılmak suretiyle SOS yazısı yakalanmaya çalışılır. Bu kelimeyi yakalayan ilk kişi oyunu kazanmış olur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.