Dead Island Riptide Co Op Nasıl Oynanır?

‘Prologue’ bölümünü tek oyunculu modunda bitir. Sinamoi ile tanıştıktan sonra (1. bölüme geçince) oyundan çık, ana menüye gir, ‘options’ a gir, ‘online game’ e tıkla, co-op u işaretle, istediğin bir arkadaşını davet etmek istiyorsan ‘public’ yazan yeri ‘private’ olarak değiştir.

Dead Island kaç kişi oynanır?

Dead Island. Editör Notu: Herkesin oynayabileceği başarılı bir yapım. Oyun dünyasının vazgeçilmez unsurlarından biri olan zombiler, bu seferde büyük bir adayı cehenneme çeviriyor. Tropik bir adada geçen ve sandbox türüne sahip olan oyun 4 kişilik co-op modu ile de ön plana çıkıyor.

Dead Island nasıl bir oyun?

Hemen söyleyelim, Dead Island kesinlikle kötü bir oyun değil; ancak aynı şekilde aylardır merakla beklenen oyun da olamıyor ne yazık ki. Şaşırtıcı gelebilir ama Techland bize bir aksiyon veya survival FPS değil, Borderlands ile ciddi paralellikler gösterir nitelikte bir RPG sunuyor.

Dead Island Definitive Edition kaç gb?

Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 560 Ti / AMD Radeon™ HD 6870 (1GB VRAM) DirectX: Sürüm 11. Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı Depolama: 10 GB kullanılabilir alan.

Leave a Reply

Your email address will not be published.