Kafa Topu 2 Nasıl Oynanır?

Kafa Topu 2 Bilgisayardan Nasıl Oynanır? Kafa Topu 2’yi bilgisayarda oynamak için tamamen ücretsiz olan BlueStacks ‘i bilgisayarınıza indirmeniz gerekiyor. Programı bilgisayarınıza kurduktan sonra BlueStacks’e giriş yapıyoruz. Zaten karşınıza çıkacak ekranda Google Play Store ‘u göreceksiniz.
Oyun alanının her iki yanında da birer kale var ve sol taraftaki futbolcuyu daima siz kontrol ediyorsunuz. Bir maç başladığında, futbol topu sahanın tam ortasına bırakılıyor. Artık amacınız, o topa vurarak rakibin kalesine gol atmak. Topa iki şekilde vurabilir, onu dimdik havaya veya doğrudan karşıya gönderebilirsiniz.

Kafa Topu 2 bilgisayarda nasıl oynanır?

PC’de Kafa Topu 2 nasıl indirilir

  1. MEmu yükleyicisini indirin ve kurulumu tamamlayın.
  2. MEmu’yu başlatın ve ana sayfada Google Play’i açın.
  3. Google Play’de Kafa Topu 2 arayın.
  4. Kafa Topu 2 indirin ve yükleyin.
  5. Kurulum tamamlandığında başlamak için simgeye tıklayın.
  6. PC’de MEmu ile Kafa Topu 2 oyunun keyfini çıkarın.

Kafa topu nasıl iyi oynanır?

Oyuna girmek için siz ve rakibin birer takım seçmesi gerekiyor. Daha sonra maça başlıyorsunuz. İki kişilik kafa topu oyununda her takımdan bir adet futbolcu var ve bu futbolcu hem kaleyi korumalı, hem defans yapmalı ve aynı zamanda atak yaparak gol atmalı. Rakip kaleye en çok golü atan oyunu kazanmış sayılır.

You might be interested:  Lol Tristana Nasıl Oynanır?

Kafa Topu 2 Ücretsiz mi?

ÖNEMLİ! Kafa Topu 2’yi indirmek ve oynamak ücretsizdir, ancak oyunda gerçek parayla satın alınabilecek bazı öğeler mevcut. Bu özelliği istemediğinizde, uygulama içi satın alımları cihazınızın ayarlarında devre dışı bırakabilirsiniz.

Kafa topu nasıl bir oyundur?

Oyun, küçük bir futbol sahasından oluşmaktadır. İki oyuncunun karşılıklı olarak birbirine gol atmaya çalıştığı bir futbol oyunudur. Maç başlarken top sahanın tam ortasına bırakılmakta ve böylelikle oyun başlamaktadır. Oyunda tek amaç rakip kaleye gol atmak ve rakipten gol yememektir.

Kafa topu pc’de oynanır mı?

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC’de oynayın.

Masomo Şirketi nerede?

Masomo’nun yeni ofisi Mistral Plaza 42.katta, 800 m² lik bir alanda yer almaktadır. Ofis, kat planında ortada konumlandırılmış çekirdek sayesinde panoramik İzmir Körfezi manzarasına sahiptir.

Kafa Topu 2 de nasıl para kazanılır?

Başarımlar: Kafa Topu 2’deki belirli başarımlar (örneğin ilk defa gol atmak, ilk defa maç kazanmak, vs.) elmas ile ödüllendiriliyor. Sadece bu başarımları tamamlayarak bile neredeyse 1.000 adet elması ücretsiz olarak elde edebilir, bu elmaslarla alışveriş yapabilirsiniz.

Kafa topuna nasıl çıkılır?

yerden havalanma anında topun yerden yüksekliği ile kafanın yerle arasındaki mesafe farkı boyun üçte biri olmalı, tam yerden yükselme anında derin bir nefes alınmış ve tutulmaya başlanmış olmalıdır. havadayken dirsekler bükülür,ayaklar bir miktar öne uzanır, vücut adeta bir bumerang görünümü alır.

Kafa Topu 2 yi hangi ülkenin?

Masomo İzmir, Türkiye’de bulunan bir mobil oyun stüdyosudur. 2016’da İbrahim Akman tarafından kurulmuştur. Masomo, Head Ball ve Head Ball 2 gibi gerçek zamanlı ve çok oyunculu spor oyunları geliştirmektedir.

Kafa topu 2 kaç oyuncu var?

15 milyon barajını geçti. Günlük 2 milyon tekil kullanıcıya ulaşan Kafa Topu 2 oyununun yaklaşık 50 gün önce globale açıldığını da belirtelim. Toplamda 15 milyon indirilme barajını aşan Kafa Topu 2’nin oyuncularının yüzde 40’ı Türkiye’den.

You might be interested:  Tennis Nasıl Oynanır?

Kafa topu oyunu ne kadara satıldı?

Kafa Topu serisinin büyük başarısından sonra Miniclip’in dikkatini bir hayli çeken firma, (fiyatı tam açıklanmamakla birlikte) 100 milyon dolar üzeri bir değerlemeyle satıldı.

Kafa topu 1 e ne oldu?

Son yıllarda en popüler oyunlardan olan ve yaklaşık 60 milyon kullanıcıya ulaşan Kafa Topu’nun da yapımcısı olan Masomo’nun, Çinli teknoloji devi Tencent’in sahip olduğu dev oyun şirketi Miniclip’e satış işlemlerinin tamamlandığı açıklandı.

Kafa topu 2 online mı?

Kafa Topu 2 gerçek oyunculara karşı mücadele edebileceğiniz online futbol oyunudur.

Kafa topu oyunu ne zaman çıktı?

2014 yılında geliştirilen ve ilk günden bu yana hızla büyüyen Online Kafa Topu oyunu günlük ortalama 1,3 milyon aktif kullanıcı sayısına ulaştı.

Kafa topu oyunu kime ait?

Webtekno’nun da bünyesinde bulunduğu İzmo Bilişim ve Kafa Topu ve Basketball Arena oyunlarıyla dünya çapında ses getiren mobil oyun şirketi Masomo’nun Kurucusu İbrahim Akman, İz Bırakanlar’da Masomo ve Kafa Topu’nun başarı hikâyesini paylaşacak.

Kafa topu 2 taraftar takviyesi ne işe yarar?

Taraftar takviyesi, taraftar kazanmanızı gerektiren etkinliklerde çok işe yarar. Birlikte daha güçlüsünüz. Arkadaşlarınızla bir araya gelerek takım kurun veya bir takıma katılın. Takım arkadaşlarınızla birlikte gerekli katkıyı yaparak takım kutularından ödüller kazanın.

Kafa topu elmas kumbarası nasıl toplanır?

Oyuna başladığın andan itibaren kazandığın her maçın sonunda, gollerin karşılığında kaç Elmas kazandığını görebilirsin. Kapasitesinin %50’sine ulaştığında Elmas Kumbarası’ndaki Elmaslarını toplayabilir veya daha fazla Elmas toplamak için kumbaranın tamamen dolmasını bekleyebilirsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.