Kafa Topu Karşılıklı Nasıl Oynanır?

Oyuna girmek için siz ve rakibin birer takım seçmesi gerekiyor. Daha sonra maça başlıyorsunuz. İki kişilik kafa topu oyununda her takımdan bir adet futbolcu var ve bu futbolcu hem kaleyi korumalı, hem defans yapmalı ve aynı zamanda atak yaparak gol atmalı. Rakip kaleye en çok golü atan oyunu kazanmış sayılır.

Kafa topu 2 de takım nasıl kurulur?

Kafa Topu’nda bir takıma katılmak ya da takım oluşturmak için en az seviye 4 olmalısınız. Seviye 4 olduktan sonra takım sekmesine dokunduğunuzda, açılan penceredeki Katıl butonuna dokunarak var olan bir takıma katılabilir ya da Oluştur butonuna dokunarak 100 elmas karşılığında kendi takımınızı oluşturabilirsiniz.

Kafa topu 2 bilgisayarda nasıl oynanır?

PC’de Kafa Topu 2 nasıl indirilir

  1. MEmu yükleyicisini indirin ve kurulumu tamamlayın.
  2. MEmu’yu başlatın ve ana sayfada Google Play’i açın.
  3. Google Play’de Kafa Topu 2 arayın.
  4. Kafa Topu 2 indirin ve yükleyin.
  5. Kurulum tamamlandığında başlamak için simgeye tıklayın.
  6. PC’de MEmu ile Kafa Topu 2 oyunun keyfini çıkarın.

Kafa topu 2 den nasıl çıkılır?

Kafa Topu 2 bir cihazda sadece bir hesapla oynamak için tasarlandı. Bu sebeple oyunu sıfırlama ya da baştan başlama yapılamamaktadır. Yeni bir cihazda yalnızca bir oyun başlatabilirsiniz ancak orijinal oyununuzun Game Center ya da Google Play Oyunlar hesabınıza bağlı kalacağını ve bunun değiştirilemeyeceğini unutmayın.

You might be interested:  Şans Topu Internetten Nasıl Oynanır?

Kafa topu oyunu nasıl oynanır?

Oyun, küçük bir futbol sahasından oluşmaktadır. İki oyuncunun karşılıklı olarak birbirine gol atmaya çalıştığı bir futbol oyunudur. Maç başlarken top sahanın tam ortasına bırakılmakta ve böylelikle oyun başlamaktadır. Oyunda tek amaç rakip kaleye gol atmak ve rakipten gol yememektir.

Kafa topu pc’de oynanır mı?

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC’de oynayın.

Kafa topu nasıl yüklenir?

Kafa topunu eğer app store işletim sisteminden telefonunuza kuracaksanız, app store uygulamasına giriş yaptıktan sonra arama yerine kafa topu indir yazarak ilk çıkan uygulamaya tıklayın. Buradan da indir seçeneğine basarak kafa topu oyununu indirebilirsiniz.

Masomo Şirketi nerede?

Masomo’nun yeni ofisi Mistral Plaza 42.katta, 800 m² lik bir alanda yer almaktadır. Ofis, kat planında ortada konumlandırılmış çekirdek sayesinde panoramik İzmir Körfezi manzarasına sahiptir.

Kafa topuna nasıl çıkılır?

yerden havalanma anında topun yerden yüksekliği ile kafanın yerle arasındaki mesafe farkı boyun üçte biri olmalı, tam yerden yükselme anında derin bir nefes alınmış ve tutulmaya başlanmış olmalıdır. havadayken dirsekler bükülür,ayaklar bir miktar öne uzanır, vücut adeta bir bumerang görünümü alır.

Kafa topu hesap nasıl silinir?

Play Oyunlar profilinizi ve tüm Play Oyunlar verilerinizi silme

  1. Android telefonunuzda veya tabletinizde Play Oyunlar uygulamasını açın.
  2. Üst taraftaki Diğer. Ayarlar’a dokunun.
  3. Play Oyunlar hesabını ve verilerini sil Kalıcı olarak sil. Kalıcı olarak sil’e dokunun.

Kafa topu 2 taraftar takviyesi ne işe yarar?

Taraftar takviyesi, taraftar kazanmanızı gerektiren etkinliklerde çok işe yarar. Birlikte daha güçlüsünüz. Arkadaşlarınızla bir araya gelerek takım kurun veya bir takıma katılın. Takım arkadaşlarınızla birlikte gerekli katkıyı yaparak takım kutularından ödüller kazanın.

Kafa topu elmas kumbarası nasıl toplanır?

Oyuna başladığın andan itibaren kazandığın her maçın sonunda, gollerin karşılığında kaç Elmas kazandığını görebilirsin. Kapasitesinin %50’sine ulaştığında Elmas Kumbarası’ndaki Elmaslarını toplayabilir veya daha fazla Elmas toplamak için kumbaranın tamamen dolmasını bekleyebilirsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.