Kral Agario Nasıl Oynanır?

Nasıl Oynanır? Agario oyununda w ve boşluk tuşları aktif olarak kullanılabilmektedir. Hücreniz belli bir büyüklüğe ulaştığı zaman boşluk tuşunu kullanarak hücrenizi bölebiliyorsunuz. W tuşu ise yönlendirdiğiniz hücreden bir parçayı dışarı atmanızı sağlıyor.

Agario hangi tuşlarla oynanır?

Oyunda aktif olarak kullanılabilen sadece iki tuş var: boşluk ve w. Boşluk tuşu sayesinde belli bir büyüklüğe eriştikten sonra bölünebilirken, w tuşu ile hücrenizden bir miktar parçayı dışarı atabiliyorsunuz.

Agario telefonda nasıl oynanır?

Mouse ile üzerinde isim yazmayan küçük parçaları toplayarak büyüyün. Yeterli büyüklüğe ulaştıktan sonra sizden daha küçük üzerinde isim yazan rakiplerinize yaklaşarak onları yiyin ve gelişiminizi hızlandırın. Oyunu bireysel oynayabileceğiniz gibi takım halinde de oynayabilirsiniz.

Agario bilgisayara nasıl indirilir?

Adım 1: NOX uygulamasını başlatın ve varsayılan Google Play hesabınız veya Gmail ile giriş yapın. Adım 2: uygulama içinde arama çubuğunu bulun ve ‘Agar.io ‘ yazın. Adım 3: Agar.io uygulaması ‘Nı tıklatın ve yükleme işlemini başlatın. Adım 4: uygulamayı başlatın ve PC ‘de Agar.io kullanmaya başlayın.

Io oyun ne demek?

Agar.io, çevrimiçi çok oyunculu bir strateji ve aksiyon oyunudur. Brezilyalı oyun geliştiricisi Matheus Valadares tarafından geliştirilen oyun, 28 Nisan 2015’te ağ tarayıcıları, 8 Temmuz 2015’te ise Miniclip tarafından iOS ve Android platformları için yayımlandı.

Agario da diken nasıl atılır?

Ekranı kaplayacak kadar büyük boyutta bir rakibiniz olduğunu düşünün. Bu dikenlerin arkasındasınız ve dikeni besliyorsunuz. Diken belli bir boyuta eriştikten sonra bölünecek ve kendinden bir parçayı yemi attığınız yöne doğru fırlatacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.