Lol Evelynn Nasıl Oynanır?

Evelynn kırbacıyla saldırır ve isabet alan ilk birime hasar verir. Ardından 3 defaya kadar yakındaki rakiplere düz bir hatta ilerleyen dikenler gönderebilir. Evelynn hedefini lanetler ve bir sonraki saldırı veya yeteneği, bir aranın ardından hedefi ayartıp hedefin büyü direncini azaltır.

Evelyn ilk ne açılır?

Başlangıç’ta klasik olarak Avcı Palası+5 Can iksiri+Totem Uğuru ile başlıyoruz.

Evelyn nasıl görünmez olur?

Evelynn 6. seviyeden sonra İblis Gölge ile Kamuflaj etkisi kazanır. Kamuflaj: Evelynn çatışma dışında görünmez olduğunda sadece 700 menzil yakındaki rakip şampiyonlar tarafından veya gerçek görüş aracılığıyla görülebilir.

Evelyn nerede oynar?

Sihirdar Vadisi’nde olduğu kadar diğer haritalarda da çok can yakan Evelynn, League of Legends’da kesinlikle tecrübe edilmesi ve uzun soluklu oynanması gereken bir şampiyon.

Evelyn ne karakteri?

Evelynn Counter, suikastçı ve büyücü olarak bilinen, dul bırakan olarak tanımlanan bir karakterdir. İblis gölge yeteneği sayesinde çatışma dışına çıkabildiği zaman birkaç saniye dahi olsa iblis gölgeye bürünür ve kendini iyileştirmeye ya da kamuflaj görevi gören bu yeteneğiyle rakip birimlerin etrafında dolaşabilir.

Lol evelynn kimdir?

Evelynn, becerikli bir avcı olarak doğmadı. Yaşamına binlerce yıl önce, biçimi olmayan, neredeyse akıldan yoksun, ilksel bir varlık olarak başladı. Bu yeni oluşmuş gölge zerresi, yüzyıllar boyunca hiçbir uyarandan etkilenmeden, hissiz halde bir köşede durdu.

Evelynn ne zaman çıktı?

Liste

Şampiyon Rol Çıkış tarihi
Birincil
Evelynn Büyücü 1 Mayıs 2009
Ezreal Nişancı 16 Mart 2010
Fiddlesticks Büyücü 21 Şubat 2009

Evelyn nereli?

Evelyn (şarkıcı)

You might be interested:  Iddaa'Da Ilk Yarı Nasıl Oynanır?
Evelyn
Doğum adı Evelyn Valerie Zangger
Doğum 6 Aralık 1980 Zürih, İsviçre
Tarzlar Pop
Meslekler Şarkıcı, söz yazarı

Evelynn kaç rp?

Cadılar Meclisi Evelynn (efsanevi) kostümü, Mağaza’dan 1820 RP karşılığında alınabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.