Milli Piyango Şans Topu Nasıl Oynanır?

Şans Topu Milli Piyango İdaresi bayilerinden kupon doldurarak veya otomatik olarak oynanır. Otomatik oyunda bayiye bu istek belirtilir ve makine tarafından rasgele sayılar seçilerek kupon oynanır ve bilet çıktısı müşteriye verilir.
ŞANS TOPU NASIL OYNANIR? Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Şans Topu internet üzerinden nasıl oynanır?

Şans Topu oynamak için, www.millipiyangonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden Şans Topu kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsin. Şans Topu oynamak için 34 sayıdan 6 şanslı numara seçerek kolonunu oluşturman yeterli!

Şans Topu ikramiye nasıl kazanılır?

Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 5+1 bilen Şans Topu büyük ikramiyesini kazanır!

You might be interested:  Dart Nasıl Oynanır Kısaca?

Milli Piyango şans Oyunları Nasıl Oynanır?

Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 Joker numarası çekilir. Joker sayısı, çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın.

Şans Topu hangi günler çekiliyor?

Şans Topu haftada iki gün, çarşamba ve pazar günleri çekiliyor.

Şans Topu kaç tane sayı var?

Şans Topu Çekilişleri Çarşamba günlerinde yapılmaktadır. İlk sayı kümesi 1-34 numaradan, ikinci sayı kümesi ise 1-14 numaradan oluşmaktadır. İştirakçiler, ilk sayı kümesinden 5 (beş) adet, ikinci sayı kümesinden 1 (bir) adet numarayı seçerek oyuna katılabileceklerdir.

Şans Topu’nda Hangi Numaralar çıkabilir?

İşte, şanslı kategorilerde yer almaya hak kazanan o numaralar;

 • 4 KERE ÇIKAN SAYILAR. 4 – 22 – 29.
 • 3 KERE ÇIKAN SAYILAR. 1 – 18 – 21 – 5 – 6 – 7 – 23 – 14 – 33.
 • 2 KERE ÇIKAN SAYILAR. 3 – 11 – 13 – 15 – 24 – 25 – 32.
 • Sayısal lotodan çıkan para nasıl alınır?

  Online platforma giriş yapın, Hesabım > Para Çekme menüsü altından ikramiyelerini çekmek istedikleri bankanın IBAN numarasını ve çekmek istedikleri tutarı girerek ikramiyelerini banka hesaplarına çekme talimat verin. İkramiye 5 gün içinde belritilen banka hesabına yatacaktır.

  Sayısal Loto 3 bilen ne kadar alır?

  e) Beşinci kategoriden kazananların ikramiyesi, Sayısal Loto çekilişinde tutturulan “kişi başına düşen 3 bilen” tutarının 100 katı; f) Altıncı kategoriden kazananların ikramiyesi 200 TL; g) Yedinci kategoriden kazananların ikramiyesi 20 TL; h) Sekizinci kategoriden kazananların ikramiyesi ise 10 TL’dir.

  Süper Loto kazanmak için ne yapmalı?

  Her çekilişte küre içerisindeki 60 numara içinden 6 numara çekilir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan minimum 2, maksimum 6 tane bilirsen kazanan sen olursun! 6 bilen Süper Loto büyük ikramiyesini kazanır.

  You might be interested:  Süperloto Nasıl Oynanır?

  Milli Piyango online oyun nasıl oynanır?

  Milli Piyango biletini www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış bayilerinden satın alabilirsin.

  Şans oyunlarına nasıl üye olunur?

  Üye Ol sayfasında yer alan formu doldurarak yeni hesap oluşturabilirsiniz. 18 yaşını doldurmuş her T.C. vatandaşı Milli Piyango Online üyesi olabilir. Milli Piyango Online hesap bilgileriniz üyelik kaydınız tamamlandığında belirttiğiniz e-posta adresinize gönderilecektir.

  Milli Piyango sistem oyunu nedir?

  Bir kolonda, üst bölümden 6 veya daha fazla ve alt bölümden 2 veya daha fazla numara işaretlenmesi durumunda sistem oyunu devreye girer. Bir kuponda, birden fazla sistem oyunlu kolon oynanabilir. Sistem oyununda işaretlenen fazla numaraların da dahil olacağı 5+1’li kolon kombinasyonları sistem tarafından oluşturulur.

  Şans Topu hangi günler çekiliyor 2022?

  Şans Topu ile haftada 2 gün kazanma şansın var! Çekilişler Çarşamba ve Pazar günleri saat 20:00’da!

  Şans oyunları hangi gün?

  Sayısal Loto, Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri saat 21.30’da çekiliyor. En çok tercih edilen bir diğer şans oyunu olan Süper Loto, Salı, Perşembe, Pazar günleri saat 21.30’da çekiliyor. On Numara pazartesi ve cuma, Şans Topu ise çarşamba ve Pazar günü saat 20.00’da çekiliyor.

  On Numara haftada kaç kez oynanıyor?

  On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır.

  Şans Topu kolon ücreti ne kadar?

  ŞANS TOPU’NUN KURALLARI

  Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 2 TL’dir. Sen Seç! Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin.

  Şans Topu 2 ye para veriyor mu?

  Şans Topu ikramiye grubu fazladır. İkramiyeler (5+1), (5), (4+1), (4), (3+1), (3), (2+1) ve (1+1) bilenlere verilir.

  You might be interested:  Po Sosyal Lig Nasıl Oynanır?

  On Numara online oynanır mı?

  Pazartesi günlerinin vazgeçilmez şans oyunu On Numara, artık internet üzerinden de oynanacak.

  Süper Loto kazanmak için ne yapmalı?

  Her çekilişte küre içerisindeki 60 numara içinden 6 numara çekilir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan minimum 2, maksimum 6 tane bilirsen kazanan sen olursun! 6 bilen Süper Loto büyük ikramiyesini kazanır.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.