Reddit Oyunu Nasıl Oynanır?

Reddit r/Place Nasıl Oynanır 2022?

  1. Redditte oturum açın.
  2. Reddit hesabı açtıktan sonra r/Place sayfasına gidip “Place a tile” tuşuna basın.
  3. Daha sonra istediğiniz pikseli seçerek istediğiniz renge boyayabilirsiniz ve koordineli bir çalışmayla sizde bu topluluk projesinde akıllarda kalabilirsiniz!

Reddit oyunu nedir?

Place, sosyal ağ sitesi Reddit’te 1 Nisan 2017’de başlatılmış ve 3 gün sürmüş bir proje ve sosyal deneydir. Proje, Nisan 2022’de yeniden kullanıma açılmıştır. Place, kayıtlı kullanıcıların 16 renkli bir paletten tek bir pikselin rengini değiştirebilecekleri, r/place adlı bir subreddit’te bulunmaktadır.

Reddit Place amacı nedir?

Reddit R Place popüler sosyal ağlardan olan Reddit’in bir eğlence çizim mekanı olarak karşımıza çıkıyor. Pikseller aracılığıyla çizimin yapılabildiği dev resimde kullanıcılar organize olarak çeşitli çizimler yapabiliyorlar.

R Place nasıl çizilir?

Reddit R Place ise özelliği platforma yenilik getirdi. Çizim yapabilmek için için öncelikle bir Reddit hesabınızın olması gereklidir. r/place’e giriş yapıp karşınıza çıkan ekranda yer alan resme tıkayarak yakınlaştırabilir karelerin üzerine tıklayarak istediğiniz rengi ekleyebilirsiniz.

Reddit R Place kaç TL?

Kullanıcı bu ürünü Postermanya satıcısından aldı. Reddit adlı sosyal medya platformunun R Place uygulaması milyonlarca insanın katılımıyla piksel sanatına dönüştü.

You might be interested:  Papaz Nasıl Oynanır?

Postermanya Reddit R Place 2022 Çerçeveli Tablo.

Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV000021A5NX

Reddit +18 nasıl açılır?

Android için:

İlk önce Reddit uygulamasını açın. Ardından profilinize tıklayın ve Ayarlar’ı açın. Son adımda, kaydırıcıyı sağa hareket ettirerek NSFW içeriğini göstermeyi açın.

Reddit üyeliği ücretli mi?

Siteye üye olmak ücretsizdir. www.reddit.com adresinden ulaşabileceğiniz sitenin Türkçe menüsüden kolayca üyelik işleminizi yapıp Reddit’i dilediğiniz gibi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Reddit olayı nedir?

Reddit (/ˈrɛdɪt/), bir Amerikan sosyal haber, tartışma sitesidir. Siteye kayıtlı kullanıcılar bağlantı, metin, fotoğraf, anket ve video içerebilen gönderiler paylaşabilir, diğer kullanıcılar da bu gönderileri oylayarak gönderinin sayfada üste çıkmasını veya alta inmesini sağlayabilirler.

Reddit nasıl girilir?

Reddit hesabı oluşturmak için bilgisayardan veya mobil cihazdan boş bir internet sayfası açılıp arama moturuna Reddit Kaydol yazılarak aratma yapılır. Aramanın sonrasında reddit.com: sign up or log in sayfasına giriş yapılır.

Reddit ne zaman bitiyor?

Reddit 2017 yılında yine 1 Nisan’da bu uygulamayı hayata geçirmişti ve 3 milyondan fazla kullanıcı katılmıştı. Uygulama, 72 saat sonra sona ermişti. Bu yıl yapılan uygulama ise 4 Nisan’da Türkiye saatiyle 02.00’da sona erecek.

Reddit R Place kaçta kapanıyor?

Bu alt gruplardan biri olan r/place’in ise 3 milyondan fazla kullanıcısı var. Reddit’in etkinliği bu yıl Türkiye saatiyle 4 Nisan saat 19.00’a kadar devam ediyor. Kullanıcılar etkinlikte ortak bir tuvale beş dakika arayla bir piksel yerleştirerek çizim yapabiliyor.

Reddit etkinliği bitti mi?

Reddit’in r place etkinliği 4 Nisan Türkiye saati ile 02.00’da sona erdi.

R Place kapandı mı?

REDDİT R PLACE NEDİR? Reddit R Place, 1 Nisan 2017’de başlayan ve 5 yıl sonra 1 Nisan 2022’de yeniden canlandırılan sosyal ağ sitesi Reddit’te barındırılan ortak bir proje ve sosyal deneydir.

You might be interested:  Tabu Nasıl Oynanır Kuralları?

Reddit kaç kişi katıldı?

Place, kayıtlı kullanıcıların 16 renkli bir paletten tek bir pikselin rengini değiştirebilecekleri, r/place adlı bir subreddit’te bulunmaktadır.

Place (Reddit)

2017 deneyinde r/place logosu 2022 deneyinde r/place logosu
Geçerli durum Kapalı
Üye sayısı 2017: 1 milyondan fazla 2022: 6 milyondan fazla

Reddit Place kaç kişi katıldı?

Reddit, milyonların katıldığı bir ‘piksel sanatı’ etkinliği düzenledi. Bu uygulama ilk olarak 2017 yılında platformun kullanıcılarının beğenisine sunuldu. Reddit 2017 yılında yine 1 Nisan’da bu uygulamayı hayata geçirmişti ve 3 milyondan fazla kullanıcı katılmıştı. Uygulama, 72 saat sonra sona ermişti.

Reddit son gün ne zaman?

Reddit 2017 yılında yine 1 Nisan’da bu uygulamayı hayata geçirmişti ve 3 milyondan fazla kullanıcı katılmıştı. Uygulama, 72 saat sonra sona ermişti. Bu yıl yapılan uygulama ise 4 Nisan’da Türkiye saatiyle 02.00’da sona erecek.

Reddit te neler var?

Peki, Reddit nedir? İşte, o isim o konu hakkında detaylı bilgiler. Reddit’te gönderiler kullanıcılar tarafından oluşturulmuş; spor, oyun, müzik, yemek, fotoğrafçılık gibi farklı konuları ele alan, ‘subreddit’ denilen alt gruplarda paylaşılır.

Reddit Güvenli mı?

Çift aşamalı doğrulama sayesinde Reddit hesabı, şifre başkası tarafından ele geçirilse bile, korunmuş oluyor. Sisteme girerken önce şifrelerini giren kullanıcılar, ardından telefonları üzerinden oluşturdukları 6 haneli doğrulama kodunu yazıyor.

Reddit ödüller ne işe yarıyor?

Reddit kullanıcıları şu anda bu tokenları platformdaki içerik üreticilerine bahşiş vermek için, platformdaki bazı oylamalara katılabilmek için ve genel olarak paralarını başka bir cüzdana aktarmak için kullanabilecekler.

Reddit etkinliği nedir?

Reddit Place etkinliğine katılan katılımcılar pixeller olarak belirlenmiş bir dijital tuval alanına her 5 dakikada bir 16 farklı renk verilerek dijital tuval alanına beyaz renkli pixelleri boyayarak istedikleri resimleri veya tabloları yapabildikleri bir etkinliktir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.