Şans Topu Internetten Nasıl Oynanır?

Şans Topu oynamak için, www.millipiyangonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden Şans Topu kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsin. Şans Topu oynamak için 34 sayıdan 6 şanslı numara seçerek kolonunu oluşturman yeterli!

Şans Topu Nasıl Oynanır nasıl kazanılır?

Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 5+1 bilen Şans Topu büyük ikramiyesini kazanır!

Şans oyunları hangi sitede?

Milli Piyango uygulaması ile tüm oyunları online oynamak ve sonuçları takip etmek her zamankinden daha kolay!

Internet üzerinden Süper Loto nasıl oynanır?

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Şans Topu saat kaça kadar oynanır?

Şans Topu (5+1) oyunu, her Perşembe günü sabahından, Çarşamba günü 21:00’e kadar Sayısal Oyun bayilerinde bulunan oyun terminallerinden oynanabilir.

You might be interested:  Bilye Oyunları Nasıl Oynanır?

Şans Topu joker nedir?

Joker sayısı, çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanır!

Şans oyunlarında bugün ne var?

Salı akşamı, saat 21:30’da Çılgın Sayısal Loto çekilecektir. Sayısal Loto, Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri saat 21.30’da çekiliyor. En çok tercih edilen bir diğer şans oyunu olan Süper Loto, Salı, Perşembe, Pazar günleri saat 21.30’da çekiliyor.

Türkiye şans oyunları nelerdir?

Şablon:Türkiye’deki şans oyunları

g t d Türkiye’deki şans oyunları
Oyunlar Millî Piyango · At yarışı · Spor Toto · İddaa · Sayısal Loto · Süper Loto · On Numara · Şans Topu · Kazı Kazan
Kuruluşlar Millî Piyango İdaresi · Sisal Şans

Bilyoner com un sahibi kim?

Bilyoner.com, Türkiye’nin ilk online şans oyunları platformudur. %55 Çukurova Holding, %25 Intralot, %20 Teknoloji Holding ortaklıkları ile kurulmuştur. 2013 yılından beri ortaklık yapısı %50 Tek Elektronik A.Ş. ve %50 Intralot şeklindedir.

Süper Loto neye göre oynanır?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir. İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Süper Loto nasıl tutar?

1.225 kolon oynamanız yeterli olur. Yani 1.225 TL. Ama seçtiğiniz 4 rakamın kesin olarak çıkması şartıyla. 5 banko diyorsanız, kalan 1 numara için 49 kolon doldurmak yeterli olur. Bunun için de 49 TL ödemek gerekir.

Süper Loto 6 54 nasıl oynanır?

Bir kuponda 6 adet kolon ve kolon başına toplam 54 adet sayı bulunur. Bir adet oynamak için bu sayılardan 6 adedi seçilip kalemle işaretlenir. İsterseniz kuponunuzu sen seç yöntemiyle terminale otomatik olarak doldurtabilirsiniz. Çoklu çekiliş işaretlerseniz aynı kuponu iki, üç yada dört haftalık oynayabilirsiniz.

You might be interested:  Polis Hırsızı Yakalama Oyunu Nasıl Oynanır?

Şans Topu ne zaman saat kaçta çekiliyor?

Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı Heyecanla beklenen Şans Topu çekilişi bu akşam gerçekleşti. Saat 20:00’da yapılan çekilişin ardından Şans Topu’nda kazandıran numaralar millipiyangoonline’dan açıklandı. Şans Topu’nda kazanan numaralar 2 7 20 21 33 + 1 oldu.

1 kolon Sayısal Loto ne kadar?

Çılgın Sayısal Loto çekilişlerini Milli Piyango TV üzerinden canlı olarak izleyebilirsin. Oynadığın her kolon 4 TL, Süper Star’lı kolon ise 6 TL’dir.

Sayısal lotodan çıkan para nasıl alınır?

Online platforma giriş yapın, Hesabım > Para Çekme menüsü altından ikramiyelerini çekmek istedikleri bankanın IBAN numarasını ve çekmek istedikleri tutarı girerek ikramiyelerini banka hesaplarına çekme talimat verin. İkramiye 5 gün içinde belritilen banka hesabına yatacaktır.

Sayısal Loto 3 bilen ne kadar alır?

e) Beşinci kategoriden kazananların ikramiyesi, Sayısal Loto çekilişinde tutturulan “kişi başına düşen 3 bilen” tutarının 100 katı; f) Altıncı kategoriden kazananların ikramiyesi 200 TL; g) Yedinci kategoriden kazananların ikramiyesi 20 TL; h) Sekizinci kategoriden kazananların ikramiyesi ise 10 TL’dir.

Şans Topu kazanan parası nereden alınır?

5.000 TL’ye kadar olan ikramiye ödemeleri için bayilerden “ikramiye bileti” alınmasına gerek yoktur. 5.000,01 TL ile 100.000,00 TL arasındaki ikramiye ödemelerinizi Türkiye Halk Bankası’nın 81 ilde yetkilendirilmiş aşağıda listelenen 100 adet şubesinden ve Kıbrıs’ta yetkilendirilmiş 1 şubesinden alabilirsiniz.

Şans Topu çekilişi ne zaman çekiliyor?

Şans Topu haftada iki gün, çarşamba ve pazar günleri çekiliyor. Çekilişler www.millipiyangoonline.com sitesinden ve Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak yayınlanıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.