Sayısal Loto Nedir Nasıl Oynanır?

Sayısal Loto Nasıl Oynanır? Milli Piyango tarafından her hafta iki kez düzenlenen çekiliş olan Sayısal Loto sayıların tahminine dayalı olan bir oyun türüdür. 1’den 49 sayısına kadar bir sayı kümesinden, 6 adet sayı tahmin ediliyor. Oynayan kişi bu kümeden istediği 6 sayıyı seçerek, Sayısal Loto oynayabiliyor.
Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 Joker numarası çekilir. Joker sayısı, çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın.

Sayısal Loto en az kaç bilmek gerekir?

Çılgın Sayısal Loto, 1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyundur. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsin.

Sayısal Loto internet üzerinden oynanır mı?

ÇILGIN SAYISAL LOTO ONLİNE NASIL OYNANIR? Bayilerin yanı sıra online olarak da oynanabilen Çılgın Sayısal Loto Millipiyangoonline.com’da istediğiniz şekilde kupon yapabilirsiniz. Çılgın Sayısal Loto’nun bu akşamki çekilişi için saat 21.00’e kadar oyun oynanabiliyor.

You might be interested:  Hay Day Bilgisayardan Nasıl Oynanır?

Sayısal lotoda kaç sayı var?

Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

Sayısal Loto sırası önemli mi?

2.1 Sayısal Loto, 1 ila 90 (dahil) arasındaki altı rakamın sıra gözetilmeksizin doğru tahmin edilmesinden oluşur. 2.2 Bir oyun kombinasyonu, oyuncunun çekilişte tahmin edeceği 1 ila 90 (dahil) arasındaki altı rakamdan oluşur. 2.3 Tek bir oyun kombinasyonunun (kolon) ücreti 4 TL’dir.

Sayısal Loto 5 bilen parasını nereden alır?

(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden, (6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.’ye kadar) ödenmektedir

Sayısal Loto neden oynanmıyor?

Milli Piyango İdaresi tarafından yürütülen tüm şans oyunları ve Milli Piyango bileti satışları, Şisal Şans Şirketine 1 Ağustos tarihinden itibaren devredilecek olması nedeniyle durdu. Kazanılan ikramiyelerin ödemesi ise son çekilişin zaman aşımı süresi olan 29 Temmuz 2021 tarihine kadar ödenecek.

İnternet üzerinden Süper Loto nasıl oynanır?

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Sayısal Loto çekilişlerinde hile var mı?

Geçtiğimiz dönemde gerçekleştirilen Çılgın Sayısal Loto çekilişlerinde 5 trilyonda 1 ihtimalin gerçekleşmesi üzerine Sisal Şans’tan açıklama geldi. Şirket, durumun matematiksel ihtimaller dahilinde olduğunu ve çekilişlerde hile bulunmadığını ifade etti.

Sayısal Loto kaç bilen ne kadar alır?

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

You might be interested:  Iddaa Oyununda Sistem Nasıl Oynanır?

Çılgın Sayısal Loto sistem nedir?

Bir kolonda, üst bölümden 6 veya daha fazla ve alt bölümden 2 veya daha fazla numara işaretlenmesi durumunda sistem oyunu devreye girer. Bir kuponda, birden fazla sistem oyunlu kolon oynanabilir. Sistem oyununda işaretlenen fazla numaraların da dahil olacağı 5+1’li kolon kombinasyonları sistem tarafından oluşturulur.

Süper Loto kazanmak için ne yapmalı?

İlk olarak biraz temel bilgi İlk çekilişin 25 Ekim 2007 tarihinde yapıldığı Süper Loto’da 1-54 sayıları arasında 6 rakam seçiyorsunuz. Bunlardan 6,5,4,3 rakam tutturduğunuz zaman ikramiye kazanıyorsunuz.

Sayısal Loto çıkan kişi ne yapmalı?

İkramiye kazanan oyuncularımız online platformlarımızdan birine giriş yaptıktan sonra Hesabım > Para Çekme menüsü altından ikramiyelerini çekmek istedikleri bankanın IBAN numarasını ve çekmek istedikleri tutarı girerek ikramiyelerini banka hesaplarına çekme talimatı verebilirler.

Çılgın sayısal loto kazanma ihtimali nedir?

90 sayıdan 6 tanesini bilmeniz gereken bir sayısal lotoda, büyük ikramiyeyi kazanma ihtimaliniz 622 milyonda bir civarındadır. Spesifik olarak, 662.614.630’da 1. Ve hayır, ister 1 kişi oynasın, ister 1 katrilyon kişi oynasın, sizin kazanma ihtimaliniz değişmez.

Milli Piyango sırası önemli mi?

Sıralama önemli tabikide, ama rakamların tersten sıralı olması gerekıyor. Biletin arkasını okursan oradada yazıyor.

Çılgın Sayısal Loto 2 bilen kaç para alıyor?

Çılgın Sayısal Loto çekilişinde 6 bilen çıkmazken 65.250.326,56 TL devretti. 5 bilen 2 talihli 209.505,35 TL, 4 bilen 176 talihli 2.380,70 TL, 3 bilen 6.770 kişi 154,70 TL ve son olarak 2 bilen 105.261 kişi 14,90 TL tutarında ikramiyenin sahibi oldu.

Süper Loto 2 ye para veriyor mu?

Süper Loto, 1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyundur. Süper Loto ile en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsin.

You might be interested:  Kaleli Yakan Top Nasıl Oynanır?

Sayısal Loto ne kadar para veriyor?

Çılgın Sayısal Loto, 95 milyon TL’yi aşan dev ikramiyesiyle bu akşam saat 21.30’da çekiliyor.

Büyük ikramiye çıkarsa nasıl tahsil edilir?

5.000 TL’ye kadar olan ikramiye ödemeleri için bayilerden “ikramiye bileti” alınmasına gerek yoktur. 5.000,01 TL ile 100.000,00 TL arasındaki ikramiye ödemelerinizi Türkiye Halk Bankası’nın 81 ilde yetkilendirilmiş aşağıda listelenen 100 adet şubesinden ve Kıbrıs’ta yetkilendirilmiş 1 şubesinden alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.