Slingpuck Hızlı Sapan Oyunu Nasıl Oynanır?

Hızlı slingpuck tek elle oynanır. Pullar sadece lastik kullanılarak itilebilir. Her oyuncu oyuna 5 pul ile başlar, pozisyon alır veya kampındaki taşları isteği köşeye dizebilir.
Oyun 2 kişiyle oynanıyor. Siyah ve beyaz taşlardan birini seçiyorsunuz. Her oyuncunun kendi tarafında olan lastikten faydalanarak, oyunun orta kısmındaki delikten kendinize ait olan taşları en kısa sürede karşı oyuncunun alanına itmeye çalışıyorsunuz. Bu oyunda hızlı olan kazanır.

Sling Shot Nasıl Oynanır?

Taşlar, hangi puan bölgesi üzerinden atılarak karşı tarafa geçti ise, oyuncunun hanesine o puan yazılır. Her oyuncu 10 atış hakkına sahiptir. Bu sıralı atışlarda en çok puanı toplayan oyunu kazanır. Ürün tahtası, 25×55 cm. lazer ile kesilmiş 5mm. doğal ahşap kaplamalı mdf malzemeden üretilmiştir.

Sling Puck nasıl yapılır?

Fast slingpuck tek elle oynanır. Pullar sadece lastik kullanılarak itilebilir. Her oyuncu oyuna 5 pul ile başlar, pozisyon alır veya kampındaki taşları istediği köşeye dizebilir. Ayakkabı kutusu alt taban olarak kullanılır.

Quick Shot Oyunu Nasıl Oynanır?

Zeminin her iki yanına beş disk yerleştirin. Oyuncu pulları fırlatmak ve kaleyi geçmek için elastik bir ip kullanır.Sonra tekrar doldurun ve mümkün olan en kısa sürede çekim yapın. Kim ilk önce tüm pulları temizlerse kazanacak. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir.

Pul geçirme oyunu nasıl oynanır?

· Tek elle oynanır ve aynı anda sadece bir taş hareket ettirilir. · Pullar sadece lastik kullanılarak itilebilir. · Oyun başladığında kendi kampındaki pulların yerini değiştirerek pulun yolunu açmak, kural ihlalidir. · Oyunculardan ilk kim bütün pulları karşı tarafa geçirirse oyunu kazanmış olur.

You might be interested:  Aspirin Oyunu Nasıl Oynanır?

Mega Sling Point Nasıl Oynanır?

Sırası gelen takımın atışları sırasında, takım taşları birbirine çarpar veya çarptırılabilir. Atışlar sonrası taşların son durumlarına göre takımların puanları toplanır. Puan alanlarına ulaşan taşın büyük kısmı hangi alan üzerinde bulunuyorsa taş takıma o kadar puan kazandırır. alandaki puanı takıma kazandırır.

Oyunda Scope ne demek?

Quick Scope basit bir tanımla oyun dünyasında sniperla hızlı bir şekilde, nişanı bekletmeden zoom alıp adam vurmaktır. Tabi bu yöntemi kullanırken yerinizde duruyor olmanız da çok önemli bunu unutmayın.

Drinko shot Oyunu Nasıl Oynanır?

Bardağın sahibi aynı renkteki pulu seçer ve mekanizmadan aşağı bırakır. Amaç karşı tarafın bardağının içine pulu atmaktır. Pul doğru bardağa düşerse bardak sahibi shot hakkı kazanır.Oyun sonunda bardağı kalmayan taraf kaybeder ve karşı tarafın shotlarını da içer.

Uno kart oyunu nasıl oynanır?

UNO nasıl oynanır kısaca anlatmak gerekirse bir oyuncu kartları karıştırıp herkese eşit 7 kart dağıtır. Diğer kartları kapalı olarak masaya bırakır. Çekme destesinin en üstündeki kart ortaya açılır ve oyun başlar. Bir sonraki oyuncu oyuna devam etmesi için aynı renk veya aynı sayıya sahip olması gerekir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.