The Witcher 3 Kart Oyunu Nasıl Oynanır?

The Witcher kart oyunu nasıl oynanır? Witcher 3: Nasıl Oynanır Gwent Her deste en az 22 Birim kartı içermelidir. Her maçtan önce, destenizden rastgele 10 kart çekersiniz. Oyun başlamadan önce iki kartı yeniden (mulligan) çekebilirsiniz.
Tamamen ücretsiz oynanabilen Gwent iki oyuncu arasında oynanır. Her iki oyuncunun sahip olduğu desteden 10’ar kart çekerek başladığı maçlar üç tur sürer ve iki turu kazanan oyuncu galip gelir. Turlardaki amaç ise rakip oyuncudan daha fazla puan toplamaktır.

Gwent nasıl kazanılır?

Oyun başında 2 defa kart çekme hakkınız var. Ayrıca size Kuzey Diyarlari kartları verilecek, diğer kartları bulman veya kazanman gerekiyor. En fazla puana sahip kimse o raundu kazanmış oluyor. 2 tane raundu kazandığın zaman da oyunu kazanıyorsun.

Gwent kartları nereden alınır?

Eğer profesör kaybolduysa endişe etmeyin. Hala zoltan kartını ve gwent rehberini alabilirsiniz. Zoltan kartı velendeki asılmış adam ağacının altında. Mucizevi gwent rehberini ise Novigraddaki bir satıcıdan alabilirsiniz.

Gwent mobil Nasıl Oynanır?

Başlangıçta toplamda elimizde bulunan on adet kartla Gwent oynamaya başlıyoruz. Oyuna başlanmasının ardından yazı tura atılarak kimin başlayacağına karar veriliyor. Sonrasında ise sırayla her tur bir kart atılıyor. Raunt sonunda en çok puana sahip olan taraf, bir raunt kazanıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.